background
Aktualitātesarrow
Baušķenieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Baušķenieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

01.02.2018

Mācību centra “BUTS” Bauskas filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Bausmas filiālē 7 apmācību grupās ar vairāk kā 40 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā “Telpu noformējums un interjers”, “Cilvēku celšanai paredzētā pacēlāja operators”, “Stropētājs”, “Darbs augstumā", "Autokrāvēja vadītājs”, "Elektrokrāvēja vadītājs” un “Punktveida metināšana".

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām baušķeniekus un citu novadu iedzīvotājus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām! atpakaļ