background
Aktualitātesarrow
Mācību centrā „BUTS” elektronodaļā novembra izskaņā norisinājās „Tehniskās dienas 2013”
attention

Mācību centrā „BUTS” elektronodaļā novembra izskaņā norisinājās „Tehniskās dienas 2013”

13.12.2013

„Tehniskās dienas 2013” ir Schneider Electric iniciatīvas vizīts seminārs, kura mērķis vērst uzmanību uz elektriķa profesijas potenciālu un elektronozares inovācijām. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunākajiem Schneider Electric produktiem un risinājumiem gaismas vadībā, industriālās automatizācijas vizualizācijās un vadības jomā.

Seminārā īpaša uzmanība tika vērsta elektrosaimniecības pārvaldībā ar viedtālruņu mobilajām aplikācijām, kas būtiski atvieglo sadzīvi un lieliski palīdz plānot kā savu laiku, tā arī sekot līdzi energoefektivitātes rādītājiem mājās vai darba vietā. „Tehnisko dienu 2013” organizators Andrejs Čekaļins (Schneider Electric vairumtirdzniecības kanāla vadītājs) un lektoru komanda:  Guntars Noviks (Schneider Electric klientu tenderu un servisa koordinators Baltijas valstīs); Sergejs Ždanovs (Schneider Electric pārdošanas inženieris); Andrejs Čekaļins (Schneider Electric vairumtirdzniecības kanāla vadītājs) gādāja, lai seminārs būtu ne tikai informatīvs, bet arī interaktīvs.

 

Lai semināra dalībnieki gūtu pēc iespējas plašāku izpratni par jaunākās paaudzes elektrosaimniecības opciju daudzveidību un to sniegtajām iespējām, dalībnieki tika aicināti piedalīties grupu darbos, lai pārbaudītu savas zināšanas un sacenstos  spēkiem.  Pēc praktiskā uzdevuma veikšanas – elektroapgādes sadalnes sakomplektēšanas, semināra dalībnieki vienbalsīgi atzina, ka elektriķa profesija ir radoša, jo, lai gan uzdevums komandām bija viens – rezultāti bija atšķirīgi.

Jau vairāk kā gadu mācību centram „BUTS” ar globālo speciālistu enerģijas pārvaldībā Schneider Electric ir noslēgts memorands, kā rezultātā mācību centra „BUTS” elektronodaļa funkcionē kā autorizēts apmācību centrs, sniedzot zināšanas par jaunākās paaudzes elektrosaimniecības pārvaldības risinājumiem.  Jānorāda, ka mācību centra „BUTS” viens no kvalitatīvu apmācību priekšnoteikumiem ir nodrošināt tehnoloģiskām inovācijām atbilstošus mācību līdzekļus. Sadarbības memorands ar globālo speciālistu enerģijas pārvaldībā Shneider Electric par autorizētā mācību centra izveidi ir garants gūt progresīvas zināšanas un prasmes ikvienam topošajam elektriķim, kas kvalifikācijas programmu nolēmis apgūt mācību centrā „BUTS”. Attīstība ir arī viena no mācību centra „BUTS” pamatvērtībām, tāpēc sadarbība ar vadošo nozares speciālistu ir nenovērtējama, lai īstenotu elektriķa un elektromontiera apmācības, kuras norisinās Rīgā, Lāčplēša ielā 125.atpakaļ