background
Aktualitātesarrow
Jaunums Jaunums Jaunums

Jaunums "BUTS" Elektronodaļā Rīgā sadarbībā ar “Schneider Electric”

27.11.2017

Pirmssvētku nedēļā mācību centra “BUTS” elektronodaļā ar izsmeļošu prezentāciju viesojās ilggadējs un uzticams centra partneris “Schneider Electric”. Elektronodaļas kursu apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar nozares jaunumiem, uzdot “Schneider Electric” pārstāvim jautājumus, kā arī gūt padziļinātu ieskatu “Schneider Electric” pārstāvētajā enerģētikas jomā - enerģijas pārvaldības digitālās transformācijas risinājumi.

Jaunums, kas iekļauts mācību centra “BUTS” elektrotehniķu praktisko apmācību programmās ir “Smart Link” sistēmas interpretēšana elektroenerģijas sadalēs. Pašlaik “BUTS”  ir vienīgais mācību centrs, kurš nodrošina šādu mācību bāzi.

Šī sistēma nodrošina elektroenerģijas uzskaiti katrā līnijā kā arī darbojas kā tīkla analizators. Sistēmas ietvaros ir iespējama attālināta automātslēdžu ieslēgšana, izslēgšana, stāvokļa kontrole, avārijas informācijas saņemšana un pilns monitorings no datora vai mobilā telefona. Pieslēgums var būt ar Enthernet kabeli vai Wireless.

 

Ja esat ieinteresēts kļūt enerģētikas nozares profesionāli, vai papildināt esošās zināšanas aicinām iepazīties ar enerģētikas nozares piedāvājumu.

 atpakaļ