background
Aktualitātesarrow
Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē

Radot un rādot – izlaidums šūšanas pamatprasmju kursā Aizkraukles filiālē

24.08.2017

Šūšanas prasmes ir bijušas nepieciešamas visos laikos. Prasmīgi veidoti apģērbu modeļi, kvalitatīvs izpildījums un atbildīga pieeja darbam ir katra rokdarbnieka lepnuma iemesls. Meistarību rada laiks un pieredze, savukārt gandarījums par jau sasniegto palīdz neapstāties, pilnveidot prasmes un pieņemt jaunus radošos izaicinājumus. Šāds gandarījums ir arī par Aizkraukles filiāles kursantēm programmā “Vieglo apģērbu šūšanas un konstruēšanas pamati”, kuras izlaidumu svinēja 10. augustā.

Kursu dalībnieču praktiskie darbi atspoguļo veiksmīgi apgūtās prasmes, radošumu, un vēlmi strādāt. Ticam, ka praktiski izmantojot iegūtās zināšanas un smeļoties iedvesmu no izaicinājumiem, kursantes sasniegs arvien augstāku meistarības pakāpi.
Ceram, ka šis ieskats šūšanas nozarē kalpos par pamatu dalībnieču talanta un spēju attīstībai. Varbūt kādreiz viņu darinātos tērpus ieraudzīsim skatlogos!
Savukārt ja jau esat kompetents šuvēja profesijā, bet jums nav kvalifikācija apliecinoša dokumenta, aicinām izmantot iespēju un, nokārtojot eksāmenu, iegūt kvalifikāciju 1 dienas laikā!


atpakaļ