background
Aktualitātesarrow
Betonētājs – pieprasīta profesija

Betonētājs – pieprasīta profesija

21.08.2017

Būvniecības nozarei piedzīvojot uzplaukumu, strauji aug pieprasījums pēc betonēšanas darbiem, bez kuriem nav iespējams darbs būvlaukumā ēku, autoceļu, dzelzceļu, hidrotehnisko un citu būvju būvniecībā. Tāpēc šī ir lieliska iespēja gan būvniecības profesionāļiem, gan tiem, kuri tikai vēl apsver savus karjeras plānus, papildināt, atjaunot un apgūt zināšanas un prasmes būvniecības nozarē.

No betonējuma kvalitātes ir atkarīga konstrukcijas stabilitāte, līdz ar to arī cilvēku drošība. Strādājot ar šo materiālu, jāņem vērā gan temperatūra, gan klimats, gan betona veids.
Betonētāja pienākumos ietilpst rasējumiem atbilstošu betonējamo konstrukciju izveide, veidņu ierīkošana un nostiprināšana, stiegrojumu izveide un betona iestrādāšana konstrukcijā, būvkonstrukcijas betona virsmu apstrāde u.c. Speciālistam jāspēj rīkoties arī nestandarta situācijās un pārzināt darba un vides drošības prasības.

Būvniecības nozarē atbilstoša izglītība un praktiskā pieredze ir neatsverama. Zināšanas un prasmes ļauj strādāt droši un atbildīgi un kalpo par pamatu karjeras attīstībai. Tāpēc aicinām pieteikties mācību programmai “BETONĒTĀJS”, pēc valsts pārbaudījuma iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību un pierādīt sevi kā kvalificētu speciālistu, kurš ir pieprasīts darba tirgū.

Aicinām pievērst uzmanību arī citām mācību centra “BUTS” piedāvātajām celtniecības nozares profesionālās kvalifikācijas programmām:

Flīzētājs

Apdares darbu strādnieks

Apmetējs

Betonētājs

Krāšņu podnieks

Krāsotājs

Dekorētājkrāsotājs

Ēku siltinātājs

Guļbūves ēku celtnieks

Koka ēku celtnieks

Ēku celtnieks

Namdaris

Mūrnieks

Sausās būves celtnieks

Būvkonstrukciju montētājsatpakaļ