background
Aktualitātesarrow
Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai!

Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai!

08.05.2017

2017. gada nogalē, saistībā ar ES fondu apguvi un plānotajiem lielapmēra būvprojektiem, Latvijā tiek prognozēts būvniecības apjomu kāpums, kurš turpināsies arī nākamajos gados. Plānots, ka nākamgad investīcijas būvniecības nozarē pārsniegs 600 miljonus eiro. Līdz ar to pieaugs arī kvalificētu un prasmīgu nozares speciālistu pieprasījums. Mācību centra “BUTS” celtniecības nodaļa aicina izmantot iespēju papildināt un uzlabot esošās prasmes vai apgūt ienesīgu specialitāti no jauna, jo augstāka līmeņa speciālistu atalgojums vienmēr būs lielāks.

Celtniecības nozare ir viena no atbildīgākajām sfērām, kur darbu kvalitāte ir izšķirošs faktors ne tikai tālākai pasūtījumu saņemšanai, bet cilvēku drošībai un pat dzīvībai, tāpēc kvalificētam darbaspēkam ir ļoti liela nozīme. Mācību centrs “BUTS” piedāvā gan pilnvērtīgu profesionālās kvalifikācijas apguvi nozīmīgākajās celtniecības jomās, gan profesionālās pilnveides programmas un dažādus tematiskos seminārus.atpakaļ