background
Aktualitātesarrow
Izaugsmei Rēzeknē: ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Izaugsmei Rēzeknē: ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Izaugsmei Rēzeknē: ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Izaugsmei Rēzeknē: ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

28.04.2017

Mācību centra “BUTS” Rēzeknes filiāle kopā ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi uzsākusi realizēt ESF projektu Nr,8.3.5.0/16/001 ,,Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’. No 21.04 līdz 27.04. Rēzeknes filiālē notika meistarklase ,,Frizieris’’. Projektā ir iesaistītas vairākas Rēzeknes pilsētas vidusskolas – Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija, Rēzeknes 2.vidusskola, Rēzeknes 3.vidusskola, Rēzeknes Poļu ģimnāzija, Rēzeknes logopēdiskā skola – Attīstības centrs u.c. skolas.

Meistarklasē skolotāja iepazīstina ar friziera profesijas specifiku, iepazīstinot jauniešus ar friziera darbā nepieciešamajiem instrumentiem, kosmētiku, koloristikas pamatprincipiem un dekoratīvajiem elementiem.

Pēc teorētisko pamatu izklāsta, skolotāja vienai no klātesošajām meitenēm  veidoja trīs dažādas frizūras, kas sastāv no viena pamatelementa, bet procesa gaitā tas tiek pilnveidots ar citiem elementiem. Frizūras veidošanas procesā skolotāja izskaidroja, kāda nozīme ir frizūras formai, mērogam, elementiem, līnijām utt. Tāpat meistarklases laikā skolotāja rosināja diskusiju par jauniešu pieredzi un individuālo matu kopšanu, iesakot klausītājiem labāko matu kopšanas laiku atbilstoši viņu matu struktūrai.

Novēlam, lai šādas meistarklases kalpo par iedvesmu jaunu prasmju apgūšanai un pārdomām par iespējamo karjeras izvēli nākotnē. Vēlam sekmes un veiksmi arī turpmāk visiem projekta dalībniekiem.

atpakaļ