background
Aktualitātesarrow
Skroderdienas Ludzā! Skroderdienas Ludzā! Skroderdienas Ludzā!
attention

Skroderdienas Ludzā!

28.08.2013

Vasara nesusi ne tikai priecīgas un jautras atmiņas, bet uzņēmīgākajiem arī pavisam jaunus pavērsienus dzīvē.

Ludzā  no 28. jūnija līdz 19. septembrim mācību centrā „BUTS” astoņas uzņēmīgas sievietes apgūst šuvēja kvalifikāciju. Šobrīd uzņēmumos norosinās kvalifikācijas prakse, kur izglītojamās jauniegūtās zināšanas lieliski spēj pierādīt praksē, darinot dažādus tērpus un pat apģērba aksesuārus.
Par iemeslu, kādēļ izvēlēta tieši šī profesija, jāmin fakts, ka šuvēja arods bijis pieprasīts cauri laikiem un apgūstot konkrētās iemaņas, darāmā netrūks. Allaž būs pieprasījums kā pēc īpašiem pasūtījumiem, tā arī pēc apģērbu remonta, turklāt šuvēja iemaņas lieliski noder arī sadzīvē! Mācību centrs „BUTS” piedāvā apgūt šuvēja profesijai nepieciešamās iemaņas speciālajā zīmēšanā, apģērba konstruēšanā, apģērbu labošanā, lai kvalitatīvi spētu veikt pilna izstrādājuma šūšanu.
Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiāles vadītāja Ligita Maģiča ikreiz ļoti priecājas par izglītojamo panākumiem, tādēļ arī šoreiz jo īpaši izceļ centīgāko darba augļus. Savukārt Rosana Medvedeva, Tatjana Gudkova un Jeļena Sidļaruka ļoti labprāt izrāda savu veikumu arī plašākai auditorijai un aicina cilvēkus rast jaunus pavērsienus savā dzīvē mācību centrā „BUTS”!

Piesakies:
Filiāles vadītāja: Ligita Maģiča
Sekretāre: Iluta Krišāne
Adrese:   18. novembra iela 35, Rēzekne
Tālrunis:  64622810, 27898043, 29463139
E-pasts:   rezekne@buts.lv

 atpakaļ