background
Aktualitātesarrow
Eksāmens Krāslavā: Noliktavas pārzinis - pieprasīta un atbildīga profesija.

Eksāmens Krāslavā: Noliktavas pārzinis - pieprasīta un atbildīga profesija.

19.12.2016

Šoziem mācību centra “BUTS” Krāslavas filiālē eksāmenu kārtoja un profesionālās kvalifikācijas apliecību ieguva 12 kursanti, kuri veiksmīgi bija apguvuši programmu “Noliktavas pārzinis”.

Kursanti apguva: Noliktavas darbības pamatprincipus, piegādes, uzglabāšanas un sadales procesa loģistikas pamatus noliktavās, prečzinību, sanitāriju un higiēnu, grāmatvedības pamatus un uzskaiti, lietišķo saskarsmi un ētiku, tirgzinības, lietišķo datormācību, lietvedību, darba drošību un aizsardzību, profesionālā angļu valodu.

 

Noliktavas pārzinis plāno noliktavas un tās darbinieku darbu, veic preču/produkcijas saņemšanu, izvietošanu, komplektēšanu un izsniegšanu, pārbauda pieņemto vērtību atbilstību pavaddokumentiem, organizē iekraušanas un izkraušanas darbus, veic profesionālās saskarsmes pamatprincipus. Nosaka uzdevumus, kas jāpilda noliktavas darbiniekiem, un uzrauga, kā darbinieki šos uzdevumus veic.

 

Šobrīd, kad ļoti daudzas preces varam iegādāties tiešsaistē, nedodoties uz veikalu, noliktavu skaits pieaug, līdz ar to kvalificētu speciālistu pieprasījums loģistikas un noliktavu nozarē pieaug gan Latvija gan ārvalstu darba tirgos.

 

Aicinām izvērtēt iespēju apgūt jaunas prasmes un zināšanas, iet kopsolī ar laiku un sasniegt jaunas karjeras virsotnes kopā ar “BUTS”
atpakaļ