background
Aktualitātesarrow
BUTS biznesa skola NAUKŠĒNOS

BUTS biznesa skola NAUKŠĒNOS

19.01.2017

No 2017. gada janvāra, mācību centram “BUTS” sadarbojoties ar Naukšēnu pašvaldību, tiek īstenots reģionā unikāls projekts - BUTS” Biznesa Skola.” No idejas līdz uzņēmumam!„

Projektā, kurš norisinās Naukšēnu vidusskolā, iesaistījušies 13 dalībnieki - gan vidusskolēni, gan pieaugušie, lai gada garumā apgūtu ar uzņēmējdarbības uzsākšanu un īstenošanu saistītas zināšanas. Dalībnieki apgūs dažādas ar nozari saistītas tēmas, sākot no tirgus izpētes un produktu virzīšanas kanālu apzināšanas, līdz finanšu plūsmas un zīmolvedības plānošanai. Svarīgi pieminēt, ka veiksmīgi nokārtojot pārbaudes darbu – biznesa plāna izstrāde, projekta beigās, tā dalībnieki iegūs valsts atzītu profesionālās pilnveides apliecību. Projekta laikā tiks organizētas tikšanās ar nozares speciālistiem, un prezentēti piemēri no veiksmīgas un arī ne pārāk veiksmīgas uzņēmējdarbības prakses, kā arī risinājumi, kā neveiksmi pārvērts par triumfu. Projekta mērķis ir apvienot praktiskās un teorētiskās zināšanas, sniegt dalībniekiem nepieciešamo impulsu un pārliecību par biznesa ideju īstenošanu, līdz ar to veicināt uzņēmējdarbības attīstību reģionos.

Pirmā tikšanās diena ar projekta dalībniekiem noritēja svētku noskaņās. Dalībniekus uzrunāja mācību centra “BUTS” reģionālā vadītāja Iveta Strēle, “BUTS” Valkas filiāles vadītāja Baiba Vorobjeva, kā arī galvenā projekta lektore Gunta Bole. Skolēnus, skolas darbiniekus un projekta dalībniekus priecēja arī mācību centra “BUTS” talismans – zinību pūce, kā arī iespēja nofotografēties “BUTS”  izbraukuma stendā un nekavējoties iegūt piemiņas foto-grāmatzīmi.

Pateicamies Naukšēnu pašvaldībai un vidusskolai par atsaucību un līdzdarbošanos un ceram, ka šis projekts būs pamudinājums atklāt jaunus uzņēmējdarbības talantus un īstenot sen lolotas idejas.

atpakaļ