background
Aktualitātesarrow
Mācību centra “BUTS” AIZKRAUKLĒ rīkotā uzņēmēju tikšanās (16.12.16.)

Mācību centra “BUTS” AIZKRAUKLĒ rīkotā uzņēmēju tikšanās (16.12.16.)

17.12.2016

16. decembrī Aizkraukles jaunākajā un modernākajā kafejnīcā “GreenPoint Cafe” norisinājās mācību centra “BUTS” organizētā Aizkraukles uzņēmēju, pašvaldības un sabiedrības pārstāvju tikšanās.


Tikšanās laikā mācību centra “BUTS” reģionālā vadītāja Iveta Strēle stāstīja par mācību centru, tā vēsturi un sasniegumiem, piedāvātajām apmācībām, produktiem, sadarbības iespējām, savukārt Aizkraukles filiāles vadītāja Jana Uzulniece sniedza sīkāku ieskatu par Aizkraukles filiāles sasniegumiem 2016.gadā un piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Ar pasaules un Latvijas ekonomikas attīstības tendencēm iepazīstināja bankas “Citadele”  ekonomists Martiņš Āboliņš.

Savu Tekvando klubu prezentēja “BUTS” pedagoģe Svetlana Harlamova.

Pasākuma oficiālā daļa tika noslēgta ar Aizkraukles mēra Leona Līduma uzrunu un pateicības vārdiem. Mācību centram “BUTS” tika izteikta atzinība, par operatīvo apmācību plānošanu un spēju veidot aktuālu apmācību piedāvājumu atbilstoši pašreizējām klientu vajadzībām – īpašība, kuru grūtāk īstenot profesionālajās vidusskolās un tehnikumos.

 

Īpašu  paldies par līdzdarbošanos un patīkamo pasākuma gaisotni vēlamies izteikt “GreenPoint Cafe” pārstāvjiem, kuri īsā uzrunā pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar savu darbības plānu un cienāja ar  vietējās izcelsmes delikatesēm.

 

Šādas tikšanās reizes ir lielisks paraugs tīklošanas pasākumam novada līmenī. Iesaistoties gan pašvaldībai, gan uzņēmumiem, gan nevalstiskajām organizācijām, tiek veicināta starpnozaru komunikācija un ciešāka sadarbība arī turpmāk. Interesentiem ir iespēja veidot un uzturēt kontaktus, uzzināt svarīgākos nozaru jaunumus, nekavējoties uzdot un risināt dažādus jautājumus un klātienē piedalīties uzņēmējdarbības un sabiedriskās vides veidošanā.

atpakaļ