background
Aktualitātesarrow
Rīgas dome auklītēm turpmāk maksās 116 eiro mēnesī

Rīgas dome auklītēm turpmāk maksās 116 eiro mēnesī

28.06.2016

Rīgas pašvaldība no šā gada 1.jūnija, kad valsts pārtrauks finansēt auklīšu pakalpojumus, līdzfinansēs bērnu pieskatīšanu.

Noteikts, ka pabalsta apmērs būs 116 eiro. Šī summa aprēķināta, ņemot par pamatu Vides un reģionālās attīstības ministrijas apstiprināto metodiku, pēc kuras aprēķina pašvaldības līdzfinansējumu privātiem bērnudārziem.

Lai saņemtu līdzfinansējumu, auklītēm būs jānoslēdz līgums ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldi. Saraksts, ar kurām auklītēm pārvalde būs noslēgusi līgumu, tiks publicēts www.e-skola.lv, sadaļā “Iestāžu katalogs”.

Līdzfinansējums paredzēts bērniem no pusotra gada vecumam līdz trīs gadu vecumam vai līdz brīdim, kad bērns saņem piedāvājumu no pašvaldības izglītības iestādes, bet ne ilgāk, kā bērnam jāuzsāk obligātā sagatavošana pamatizglītības apguvei.

Lai varētu saņemt auklīšu pabalstu, bērnam jābūt vismaz pusotru gadu vecam, un bērna un viena no bērna vecāku deklarētās dzīvesvietas adresei ir jābūt Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Vairāk uzziniet un lasiet šeit: Rīgas dome auklītēm turpmāk maksās 116 eiro mēnesīJa vēlies individuāli sniegt bērnu pieskatīšanas pakalpojumus, apgūsti mācību programmu Bērnu uzraudzības pakalpojumi!

Vairāk par programmu uzzini mācību centra BUTS Korporatīvo klientu nodaļā
Tālrunis: 67559714, 28636381
E-pasts: seminari@buts.lv

atpakaļ