background
Aktualitātesarrow
Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei. Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei.

Gulbenē mācības pabeidz projektu vadītāji, kas ir pateicīgi mācību centram un tā pasniedzējai Dzintrai Zvejniecei.

24.05.2016

No šī gada 10. marta līdz 8.aprīlim Gulbenē notika “Projektu vadības” kursi, un 8.aprīlī grupas kursanti aizstāvēja savus projektus, kas tapa šī kursa laikā.

Alūksnes un Apes novada fonda vadītāja Dzintra Zvejniece  vadīja šo kursu  un palīdzēja  katram no 7 kursantiem  iedziļināties sarežģītajā projekta meklēšanas, tapšanas un izstrādes un vēl aizstāvēšanas procesā.

Pilnīgākam ieskatam mācību centra “BUTS” Gulbenes filiāle bija noorganizējusi visiem kursa dalībniekiem mācību ekskursijas un iepazīšanos gan biedrībā “Sateka”  ar Daigu Gargurni, gan Lauku atbalsta dienestā (LADA) ar dienesta vadītāju Saulcerīti Indričevu,  gan Gulbenes novada domē ar Izglītības darba speciālisti Anitu Birznieci.

Kursu dalībnieki kopā ar pasniedzēju Dzintru Zvejnieci  vēl papildus apmeklēja semināru Gulbenes bibliotēkā
”Finansējuma iespējas ES programmās”.
Tas viss palīdzēja katram kursu dalībniekam vairāk izprast projekta būtību, novērtēt savas spējas un palīdzēja atrast sev piemērotu tēmu un atbalsta punktu projekta iesniegšanai.

Kursantu atzinīgie vārdi tika saņemti atsevišķi izveidotajā foto atklātnē ar katra novēlējumu
 
Arī noslēguma aptaujas anketās parādījās audzēkņu pateicība un labie vārdi par šo kursu:

 • Filiāles darbinieki bija pretimnākoši palīdzēt jebkurā interesējošā jautājumā.
 • Paldies par sniegtajām zināšanām, sapratni un pozitīvo attieksmi! Projektu rakstīšana nav viegla, bet, pateicoties kursiem, esmu gatava pamēģināt rakstīt. Interese ir radīta!!!
 • Ja būs nepieciešamība Labprāt arī turpmāk apgūšu zināšanas mācību centrā Buts.
 • Ar Prieku mācīšos vēl!!!!
 • Reti gadās tik interesanti ar noderīgu informāciju bagāti kursi. Ja organizējat vēl - sūtiet piedāvājumu!

Jau arī Tu vēlies apgūt “Projektu vadību’’, tad nāc mācīties  “BUTS’’ Gulbenes filiālē!

Laipni gaidīsim  Ābeļu ielā 8 - 2.stāvā, Gulbenē!
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034
E - pasts: gulbene@buts.lv


atpakaļ