background
Aktualitātesarrow
Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi

Mācību centra “BUTS” speciālisti apmeklē izstādi "Schweissen & Schneiden", Vācijā!

26.09.2017

No 25. līdz 29. septembrim mācību centra “BUTS” komanda ir devusies uz Diseldorfu, lai klātienē iepazītos ar pasaules jaunākajām tendencēm un inovācijām izstādē "Schweissen & Schneiden"! Šī ir viena no pasaulē vadošajām metālapstrādes nozares izstādēm, kas pulcē ap 1000 izstāžu dalībnieku, no vairāk kā 140 valstīm.

Mēs nekautrējamies savus klientus uzrunāt, sakot “Mācies pie labākajiem – kļūsti par labāko!“ un, lai to varētu pamatoti atļauties, arī mēs paši dienu no dienas kļūstam labāki! Šonedēļ mācību centra “BUTS” komanda ir devusies uz Diseldorfu, lai klātienē iepazītos ar pasaules jaunākajām tendencēm un inovācijām izstādē "Schweissen & Schneiden", kur vairāk kā 1000 dalībnieku no 41 pasaules valsts demonstrē savus produktus!

 

Izstādes uzmanības centrā ir metināšana (darba drošība, gāzes, aksesuāri un pildvielas materiāli), griešanas, robotu, automatizācijas un ražošanas iekārtas, IT un pakalpojumi, kas saistīti ar izglītību un jauno metinātāju piesaistes veicināšanu.


Mums, kā nozares speciālistiem, ir ļoti svarīgi pārzināt tehnoloģiju progresu un būt kopsolī ar laiku, jo tieši to novērtē mūsu partneri - uzņēmumi, kuru darbiniekus apmācām, jautājot viedokli par jaunākajām metālapstrādes iekārtām un risinājumiem!


Esiet droši, mācību centra “BUTS” audzēkņi un sadarbības partneri būs pirmie, kas varēs iepazīt un apgūt šīs jaunākās pasaules tendences metināšanā!atpakaļ