background
Aktualitātesarrow
Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā

Talsu filiālē apgūstam šūšanas prasmes meistares Lijas Dunskas vadībā

18.03.2016

Mācību centra „BUTS” Talsu filiālē nupat noslēgušās apmācības programmā „Šūšanas pamati”, kur tika iegūtas un pilnveidotas profesionālās prasmes. Piedāvājam jums nelielu ieskatu šajās mācībās!

„Šūšanas pamati” apguva astoņas studentes. Apmācāmās, pieredzējušas pedagoģes vadībā, apguva visas nepieciešamās zināšanas, lai spētu atbilstoši veikt iecerētos un pavērtu sev jaunus radošo darbu plašumus.

Noslēgumā izglītojamās atzinīgi vērtēja mācību procesa organizēšanu, uzslavēja kompetento un atraktīvo pasniedzēju un viņas sniegtās zināšanas. Kā arī izteica vēlmi par apmācību turpināšanu - tieši tik ļoti kursantes bija apmierinātas ar jauniegūtajām prasmēm un vērtīgi pavadīto laiku mācību centrā „BUTS”.

Par lielisku programmas „Šūšanas pamati” apguvi rūpējās pasniedzēja Lija Dunska - Latvijas amatniecības kameras meistara diploma ieguvēja. Lijai ir vairāku gadu pieredze pedagoga darbā. Viņa ir izcila sava amata pratēja! Talsos un to apkārtnē Lija ir sabiedrībā pazīstamā arī kā folkloras kopas “Trimiš” vadītāja.   
     
Pasniedzēja noslēgumā kursantes vērtēja kā „Ļoti atsaucīgas un draudzīgas. Viņas viegli apguva jauno vielu un lieliski strādāja arī patstāvīgi”. Kā arī novēlēja izglītojamajām pielietot iegūtās zināšanas arī turpmākajās darba gaitās!                 

Ja arī Tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi – piesakies apmācībām!

Vairāk par apmācībām var uzzināt “BUTS” Talsu filiālē: https://www.buts.lv/office/12

Adrese:  Kr.Valdemāra ielā 2a,
Tālr.: 63291123, 27898047
E-pasts: talsi@buts.lvatpakaļ