background
Aktualitātesarrow
No nulles līdz jaunai garderobei Alūksnē tik ar vieniem kursiem! No nulles līdz jaunai garderobei Alūksnē tik ar vieniem kursiem! No nulles līdz jaunai garderobei Alūksnē tik ar vieniem kursiem! No nulles līdz jaunai garderobei Alūksnē tik ar vieniem kursiem!

No nulles līdz jaunai garderobei Alūksnē tik ar vieniem kursiem!

18.02.2016

Ja skapī ieperinājies lielais bubulis vārdā „Man nav ko vilkt”, nebēdājies un nāc apgūsti, kā saviem spēkiem radīs sevis iecerētos tērpus un uz mūžīgiem laikiem padzīt bubuli no skapja.

Ja vēl šaubies savās spējās, tad piedāvājam nelielu ieskatu mūsu janvāra beigās absolvējušo kursantu veikumā neformālās izglītības programmā „Vieglo apģērbu šūšanas un konstruēšanas pamati”.

Pērnā gada septembrī, pieredzējušas pasniedzējas Aismas Sormules vadībā, apmācības mācību centra „BUTS” Alūksnes filiālē uzsāka 7 čaklas un radošas būtnes ar vēlmi mācīties un piepildīt savu un citu garderobes ar jauniem, oriģināliem tērpiem, kas darināti tieši priekš to nēsātājiem. Nodarbībās pavadītais laiks bija patiesi neatsverams, jo tie bija īpaši brīži, kad savā pieredzē un zināšanās dalījās lieliska pasniedzēja – praktizējoša šuvēja ar jau  vairāk kā 20 gadu lielu pieredzi. Apmācāmās apmeklēja nodarbības katru ceturdienu 5 mēnešu garumā un ar lielu prieku un rūpību konstruēja piegrieznes, veidoja paraudziņus un, protams, darināja tērpus. Mācību noslēgums bija pirmais, mazais jauno tērpu darināju zvaigžņu mirklis, kad kursantēm bija iespēja atrādīt visus savus darinājumus improvizētā modes skatē un fotosesijā, ko tās īpaši novērtēja ar krāšņu ziedu pušķi, sakot lielu paldies pasniedzējai par ieguldīto darbu un gūtajām zināšanām un pateicoties arī Alūksnes filiāles vadītājai Sarmītei Deksnei par kvalitatīvu apmācību nodrošināšanu.

Tas īsumā par jau aizvadītajām apmācībām, bet, ja vēlies pilnveidoties vai attīstīt jaunus talantus, tad iepazīsties ar mācību centra „BUTS” piedāvāto apmācību klāstu un droši piesakies!


Vairāk par apmācību iespējām Alūksnes filiālē uzzini: https://www.buts.lv/office/51atpakaļ