background
Aktualitātesarrow
Jauni semināri kokapstrādes jomā! Jauni semināri kokapstrādes jomā! Jauni semināri kokapstrādes jomā! Jauni semināri kokapstrādes jomā! Jauni semināri kokapstrādes jomā!

Jauni semināri kokapstrādes jomā!

09.12.2015

Mācību centra „BUTS” Kokapstrādes nodaļa šajā ziemā piedāvā apmeklēt jaunus, līdz šim nebijušus seminārus. Ja vēlies apgūt ko jaunu un pārsteigt savus mīļos ar dabīgām, pašizgatavotām koka dāvanām - piesakies!

Aktuālo  semināru piedāvājums:

  • Apģērbu aksesuāri no koka (tauriņi, dekoratīvās pogas, dekoratīvās saspraudes, somiņas, naudas maki u.c.) 
  • Pašdarinātas koka rotaslietas (auskari, brošas, gredzeni, krelles, rokassprādzes u.c.)
  • Galda dekori no koka (salvešu turētāji, svečturi, galda karšu turētāji  u.c.)
  • Ekoloģiskas koka rotaļlietas – izgatavosim saviem mazajiem paši (puzles, galda spēles, grabuļi, attīstošās rotaļlietas u.c.)

Semināru laikā uzzināsi kā savām rokām radīt unikālus, ekoloģiskus koka priekšmetus ikdienai un svētkiem. Apgūsi  koka unikālās īpašības, uzzināsi kā izcelt tā skaistumu un saglabāt dabiskumu, iegūsi priekšstatu par pareizu  materiālu, apdares, furnitūras  un darbarīku izvēli, kā arī citu noderīgu  informāciju. Apgūsi visas nepieciešamās iemaņas, kas palīdzēs ceļā no idejas līdz taustāmam rezultātam!

Seminārus vadīs un uz visiem interesējošajiem jautājumiem  atbildes sniegs pedagogs Pēteris Sleikšs,  Amatniecības kameras stila mēbeļu modelētāja amata zellis ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi.

Vairāk par semināriem uzzini šeit

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:  
Nodaļas vadītāja: Aiga Spule
Tālrunis: 67408211, 26684949
E-pasts: autoremonts@buts.lvatpakaļ