background
Aktualitātesarrow
Konditora palīgs - tas nav tikai palīgs! Konditora palīgs - tas nav tikai palīgs! Konditora palīgs - tas nav tikai palīgs!

Konditora palīgs - tas nav tikai palīgs!

02.10.2015

Laikā no 30.jūnija līdz 21.septembrim sadarbībā ar NVA Madonas filiāli Mācību centra BUTS Madonas filiālē smaržoja saldi un gardi, jo notika apmācības grupai “Konditora palīgs”.

Uz mācībām ieradās septiņas jaunas, atraktīvas, tai pat laikā ar spurainiem raksturiem apveltītas jaunas sievietes, kas bija nolēmušas apgūt zināšanas konditorejas mākslā. Pasniedzēja Iluta Ļaudaka visas meitenes pieņēma ar sapratni, jo šī nav viņas pirmā apmācību grupa, līdz ar to pieredze dara savu.

Apmācību laikā meitenes gan teorētiski, gan praktiski apguva konditorejas izstrādājumu tehnoloģiju un ražošanu – cepa rauga, kārtainās un smilšu mīklas izstrādājumus, „Vecrīgas”, ruletes, kliņģerus, cepumus un citus našķus. Liels paldies jāsaka mūsu sadarbības partnerim Madonas Patērētāju biedrības uzņēmumam „Madonas Maiznieks”, kas dalījās ar mūsu audzēkņiem konditorejas ceha telpās, lai meitenes varētu apgūt praktiskās konditora darba iemaņas. Visām meitenēm bija arī kvalifikācijas prakses dažādos uzņēmumos, kuros bija iespēja iepazīt darba specifiku un apgūt jaunas iemaņas.

Jāatzīmē, ka izglītojamās ļoti atzinīgi novērtēja pasniedzējas darbu un teica lielu paldies par attieksmi un pieeju mācību procesam. Pabeidzot mācības un saņemot izglītības dokumentus skumji bija ne tikai meitenēm, bet arī pasniedzējai Ilutai, jo ikviena satikšanās ar jauniem cilvēkiem mūs bagātina, taču šķiršanās skumdina.

Mūsu vēlējums kursantēm: „Jaunas zināšanas, uzticami draugi, lieliska pieredze un teicams jaunas dzīves sākums!”

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova
Sekretāre: Jeļena Vjasjuka
Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20
Tālrunis 64822934, 27898046
E-pasts: madona@buts.lv

www.buts.lvatpakaļ