background
Aktualitātesarrow
Ikdienas un svētku make-up meistarklasi kopā ar Evitu Ozoliņu-Brenci

Ikdienas un svētku make-up meistarklasi kopā ar Evitu Ozoliņu-Brenci

28.07.2015

Skaistums un tiekšanās pēc tā ir ļoti spēcīgs virzītājspēks, kas no laika gala mudinājis cilvēkus meklēt risinājumus un metodes, kā izcelt un akcentēt sava ķermeņa skaistāko. Tādēļ Valkas Filiāle aicina apmeklēt ikdienas un svētku make-up meistarklasi kopā ar Evitu Ozoliņu-Brenci un uzzināt dažādus sievišķīgus paņēmienus, kā izskatīties satriecoši ne vien svētkos, bet arī ikdienā.


Meistarklases laikā apgūsi dekoratīvās kosmētikas veidus, materiālus un to pielietojumu dažādiem ādas tipiem, sejas formām. Saņemsi individuālus ieteikumus sev piemērotāko sejas kopšanas līdzekļu un dekoratīvās kosmētikas izvēlē. Noteiksi savu sejas ādas tipu un formu. Apgūsi krāsu paleti un sezonu tipa iedalījumu. Iemācīsies ar toņu palīdzību izcelt vajadzīgo un notušēt lieko.  Pratīsi izvēlēties situācijai atbilstošu grimu, kā arī  iemācīsies patstāvīgi, gaumīgi un kvalitatīvi uzklāt dekoratīvo kosmētiku.

Par patīkamu atmosfēru un jaunām zināšanām rūpēsies stila konsultante, make-up profesionāle un dažādu starptautisku konkursu laureāte – Evita Ozoliņa- Brence.

Meistarklases norises laiks un vieta:  8.augusts, plkst: 14:00, Valkā, Raiņa ielā 16.
Meistarklases  cena: 25.00 Eur.

Sīkāka informācija par meistarklasi šeit.

Piesakies: zvanot pa tālr., 64707020, 27898014 vai rakstot valka@buts.lvatpakaļ