background
Aktualitātesarrow
Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts!  (R.Fainss)

Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss)

17.07.2015

Agrāk svārku, kleitu un citu apģērbu šūšana mājās bija daudzu sieviešu ikdienas nodarbe. Laikam ejot, veikalos sāka parādīties arvien plašāks apģērbu piedāvājums, līdz ar to sieviešu skaits, kuras prata šūt pašas, ievērojami samazinājās. Šodien, kad veikali ir pārpildīti ar gatavu produkciju, nereti nākas sastapties ar situāciju, ka ir pieejams Jūsu vēlmēm atbilstošs modelis, bet tam ir nepiemērota krāsa vai Jūsu augumam neatbilstošs izmērs.Šī iemesla dēļ arvien vairāk sievietes atgriežas pie radošā un saprot, ka veids kā tikt pie kvalitatīva apģērba ir – sašūt to pašai.

Mācību centra „BUTS” Madonas filiālē četras jaunas, talantīgas  sievietes spēja atrast laiku, lai sev sagādātu lielisku vasaras garderobi, apgūstot „Vieglā apģērba šūšanas pamatus”.

Par radošu un patīkamu mācību vidi  rūpējās pasniedzēja Laimdota Burka. Pasniedzēja dalījās ne vien ar savām zināšanām un prasmēm, bet arī informēja par modes aktualākajām tendencēm un atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.  Apmācību laikā tika apgūti apģērbu konstruēšanas un modelēšanas pamati, apģērbu izgatavošanas tehnoloģija, kā arī tekstilmācība. Tas viss vainagojās ar  dalībnieču skaisti darinātiem tērpiem – kleitām, svārkiem, kā arī vispārējo labsajūtu par kopā  labi pavadīto laiku.  

Apmācību noslēgumā  Liene Kājiņa saka, ka „galvenais, bija patīkamā atmosfēra, kurā prieks atgriezties un kopā būt. Brīžiem gan vakaros zuda pacietība, pietrūka enerģijas, jo pēc dienas gaitām sakoncentrēt uzmanību uz smalkiem darbiem ir diezgan grūti. Bet es esmu priecīga par iegūtajām zināšanām”. Viņas teiktajam piekrīt arī pārējās dāmas. Savukārt, pasniedzēja Laimdota novēl meitenēm : „Ja kaut ko gribi iegūt, tas ir jādara šodien, jo tas ir vienīgais brīdis, kad vari izdarīt kaut ko tādu, lai Tava nākotne būtu labāka!”

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova
Sekretāre: Jeļena Vjasjuka
Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20
Tālrunis 64822934, 27898046
E-pasts: madona@buts.lv
www.buts.lv
atpakaļ