background
Aktualitātesarrow
Otrās mājas

Otrās mājas

08.07.2015

Mūsdienās teju neviena tautsaimniecības nozare nav iedomājama bez informācijas tehnoloģijām. Daudzu jomu speciālistiem apgūt zināšanas darbā ar datoru jau ir kļuvusi par nepieciešamību, tādēļ Mācību centra „BUTS” Madonas filiālē sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras neformālās izglītības programmu apguves īstenošanu bezdarbniekiem un darba meklētājiem Nr.8/NK/ABI/31/2015 un Nr.4/7.2.1.JG1/31/2015 maija mēnesī uzsāka apmācības „Datorzinības ar priekšzināšanām”. Apmācāmo interese bija tik liela, ka mācības uzsāka 14 izglītojamie.

Laikā no 15. maija līdz 29. jūnijam grupa  apguva  MS Word, MS Excel, MS Power Point un MS Access principus, kā arī interneta pārlūkprogrammu izmantošanas iespējas un attēlu apstrādi. Programmās Word un Excel tika veidotas tabulas un grafiki, tās tika formatētas un veikta dokumentu sapludināšana, Power Point programmā tika veidotas aizraujošas prezentācijas, Picasa programmā tika apstrādātas bildes, kas tika uzņemtas  kursu laikā.

Savās zināšanās ar izglītojamajiem dalījās pasniedzēja Vita Lepere, kuru daudzi apmācāmie atcerējās jau no iepriekšējām apmācību reizēm, jo Vitas darba pieredze Mācību centrā „BUTS” ir aizsākusies jau 2010.gadā.

Izglītojamie Vitu raksturo kā erudītu, nosvērtu, draudzīgu un zinošu pedagogu ar milzīgu pacietību un cilvēcīgu iecietību.

Savukārt, Vitas atziņa par kursantiem un kursiem „Neskatoties uz to, ka grupa bija liela, strādāts tika arī ar katru individuāli. Prieks par apmācāmajiem, to centību un pozitīvo gaisotni, kas valdīja kursu laikā. Bija gandarījums, ka tika uzdoti jautājumi arī par tēmām, kas nebija kursu programmā, tāpat veidojām jaukas MS Power Point prezentācijas par katram interesējošām tēmām – par dabu, kāzām, kulināriju, kā arī pašsacerēto dzeju. Paldies kursantiem par sadarbību!”

Noslēgumā saņēmām pateicības vārdus no grupas dzejiskās meitenes Gintas Stabulnieces, kas rakstīti dzejā:

„Skola BUTS ir otrās mājas

Te mums vienmēr labi klājas!”

Inese Feldmane  uzskata, - „ Mēs, kas „ Butā” mācījušies, esam laimīgāki par tiem,  

kuri to nav darījuši, jo viņi nezina, cik tas ir forši!”  

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova

Sekretāre: Jeļena Vjasjuka

Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20

Tālrunis 64822934, 27898046

madona@buts.lv

www.buts.lvatpakaļ