background
Aktualitātesarrow
Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas! Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas! Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas!

Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas!

26.05.2015

Mācību centra „ BUTS” Madonas filiāle nupat piedzīvojusi vēl vienu izlaidumu. Mācību grupa, kuras sastāvā bija četras atraktīvas dāmas, pasniedzēja Dāvja Veckalniņa vadībā ir apguvušas kursu „ Fotografēšanas pamati” un nu var iepriecināt sevi un savus mīļos, iemūžinot dzīves skaistākos mirkļus profesionāli fotografētās bildēs.

Apmācību programmas ietvaros dāmas iepazinās ar fotoaparāta uzbūvi, kompozīcijas veidošanu, gaismu pielietojumu, apguva prasmes fotografēt portretus, kā arī ieguva daudz citu  iemaņu. Neraugoties uz to, ka apmācības notika darba dienu vakaros, tās tika apmeklētas ar prieku, entuziasmu un gatavību izmēģināt dažnedažādas fotografēšanas un foto apstrādes tehnikas.

Lai gan pasniedzējam Dāvim Veckalniņam  šī bija pirmā mācību grupa mācību centrā „BUTS, apmācāmās augstu novērtēja iegūtās zināšanas, jo pasniedzējam izdevās radīt patīkamu, nepiespiestu, bet tajā pašā laikā profesionālu gaisotni. Priecē fakts, ka kursiem noslēdzoties, apmācāmās izteica vēlmi turpināt apgūt foto zinības padziļināti, turklāt tieši Dāvja vadībā.

Pasniedzējs Dāvis Veckalniņš pateicās apmācāmajām par pozitīvo atmosfēru un nerimstošo zinātkāri apgūt fotomākslu.

Ja arī tu vēlies  iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:
Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova
Sekretāre: Jeļena Vjasjuka
Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20
Tālrunis 64822934, 27898046
E-pasts: madona@buts.lv
www.buts.lv


atpakaļ