background
Aktualitātesarrow
Esi laipni aicināts iegriezties izstādē

Esi laipni aicināts iegriezties izstādē "Ražots Liepājā".

06.03.2015

Izstāde "Ražots Liepājā" tiek atklāta jau šodien - 6. martā, Liepājas Olimpiskajā sporta centrā. Pirmajā dienā ikviens interesents izstādi varēs apmeklēt no plkst. 10.00 līdz 19.00, savukārt otrajā - no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja ir bezmaksas - atnāc, mums Tev ir ko pastāstīt!

Lielākā vietējo uzņēmumu izstāde "Ražots Liepājā" norisinās jau trešo reizi, uz to aicināts ikviens interesents, lai iepazītu Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu uzņēmumus, to piedāvāto produkciju un pakalpojumus. Jāatzīmē, ka šogad dalībai izstādē pieteikušies vairāk kā 190 uzņēmumu.

Ņemot vērā iepriekšējo izstāžu dalībnieku pozitīvās atsauksmes un ierosinājumus, arī šogad izstādes laikā uzņēmējiem un citiem interesentiem tiks organizēti semināri un paneļdiskusijas par tādām tēmām, kā: biznesa stratēģijas veidošana, mazo uzņēmumu mārketings, komunikācijas prasmes, uzņēmēju pieredze darbinieku atlasē u.c. Savukārt mācību centrs "BUTS" sniegs konsultācijas darba spēka spēju uzlabošanā un pilnveidošanā, piedāvājot kā individuāli izstrādātus izglītības risinājumus, tā arī iepazīstinot ar mūsdienu darba tirgus tendecēm un daloties pozitīvajā pieredzē!

Tāpat izstādes pirmajā dienā savās zināšanās un pieredzē individuālās sarunās dalīsies deviņi mentori, pie kuriem, iepriekš piesakoties, varēs saņemt konsultācijas par pārdošanu, radošo domāšanu biznesā, finanšu plānošanu un piesaisti, mārketingu, dizainu u.c.

Sestdien izstādes laikā tiks organizēts seminārs uzņēmējiem „BOSI – uzņēmēja gēns”, kā arī sarunu cikls „Enerģijas diena Liepājā”, kurā tiks runāts par to, kā samazināt izmaksas par apkuri un karsto ūdeni, elektroenerģijas patēriņa samazināšanas iespējām, videi draudzīgu transportu u.c.

Tāpat sestdien paralēli izstādei īpaši tiks padomāts par bērniem, aicinot uz LOC Tango zāli piedalīties līdz šim nebijušās radošajās aktivitātēs, kas saistītas ar mūziku, mākslu un dažādām radošajām darbnīcām.

Lai izstādes apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties uzņēmēju pārstāvēto nozaru klāstā, visi dalībnieki tiks sadalīti septiņās lielās grupās, pēc kurām uzņēmumi tiks izkārtoti izstādes telpās:
  • izglītība, konsultācijas, reklāma;
  • kultūra, tūrisms, aktīvā atpūta;
  • skaistumkopšana, mode, tekstils;
  • pārtika, eko produkti, vide;
  • amatniecība un rokdarbi;
  • metālapstrāde un kokapstrāde;
  • būvniecība, transports, iekārtas.

Plašāka izstādes programma, semināru un darbnīcu laiki un cita informācija pieejama mājas lapā razotsliepaja.lv .

Gan uzņēmēju dalība izstādē, semināros un konsultācijās, gan apmeklētāju ieeja izstādē būs bez maksas.


atpakaļ