background
Aktualitātesarrow
Kursi izglītības iestāžu darbiniekiem ”Valsts valoda – augstākā līmeņa 1. pakāpe (C1)”
hot

Kursi izglītības iestāžu darbiniekiem ”Valsts valoda – augstākā līmeņa 1. pakāpe (C1)”

02.06.2022

Mācību centrs BUTS piedāvā izglītības iestāžu darbiniekiem papildināt zināšanas mācību programmā ”Valsts valoda – augstākā līmeņa 1. pakāpe (C1)”. Izkopsim latviešu valodu mērķtiecīgai un prasmīgai lietošanai ikdienā un profesionālajā darbībā! Ne velti sakām, ka valoda ir dzīva – to iespējams uzlabot un pilnveidot visas dzīves garumā. Sevišķi svarīgi lietot pareizu un bagātu valodu pirmskolas audzēkņu apmācībā, lai izveidotu un nostiprinātu valodas izpratni un pareizu lietojumu.

Mācību periods: pēc pieprasījuma

Maksa par kursu: 350 EUR

Norises vietas: - Lāčplēša iela 125,Rīga - MS Teams - Pasūtītāja telpās

Kursa programma: - Saziņa un vide - Ekonomika, Izglītība un darbs - Brīvais laiks - Sabiedrība un politika, Kultūra un valoda - Latvijas vārds ES un pasaulē.

Jūsu ieguvumi: - Spēja brīvi sarunāties - Sava viedokļa pamatošana - Spēj uzrakstīt dažādus lietišķos rakstus (ieteikumus, raksturojumus, oficiālas vēstules), kā arī jebkādus citus tekstus - Bez grūtībām uztvert, dabiskā un raitā tempā runātus atšķirīgas struktūras tekstus par dažādiem tematiem

Mācību spēki:
- Dace Īviņa (Filoloģijas maģistra grāds latviešu filoloģijā) - Daiga Brūvere (Filoloģijas maģistra grāds latviešu filoloģijā)

Piesakies!
T.: 27 841 909
E-pasts: izaugsme@buts.lv


atpakaļ