background
Aktualitātesarrow
Saldus filiālei jaunas telpas un Atvērto durvju diena Saldus filiālei jaunas telpas un Atvērto durvju diena
new

Saldus filiālei jaunas telpas un Atvērto durvju diena

24.05.2022

31. maijā 12.00 tiks svinīgi atklātas mācību centra BUTS Saldus filiāles jaunās telpas Rīgas ielā 7. No 13.00 līdz 17.00 Saldus iedzīvotāji tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu, kur klātienē varēs iepazīties ar mūsu konsultantiem un pasniedzējiem, uzzināt par noderīgiem mācību kursiem un profesionālās apmācības programmām. Savukārt Saldus ielās varēs satikt mācību centra BUTS talismanu – jautro pūcīti un piedalīties konkursā.

Inta Jambikova, mācību centrs BUTS Saldus filiāles vadītāja: “Šīs jaunās telpas esam lolojuši un gatavojuši jau vairāk nekā gadu. Tagad ar patiesu prieku un lepnumu piedāvājam Saldus un tās apkārtnes iedzīvotājiem gaišas un ērtas mācību klases, modernu aprīkojumu, plašu un mūsdienīgu metināšanas darbnīcu un pieredzējušus, zinošus un atraktīvus pasniedzējus.  Mūsu filiāle Rīgas ielā 7 ir arī jauna tikšanās vieta Saldus uzņēmējiem – mēs piedāvājam iznomāt telpas sapulcēm, konferencēm un pasākumiem. Strādājam katru darba dienu – šeit vienmēr var mūs satikt un uzzināt par aktualitātēm mūžizglītības jomā, palīdzēsim atrast piemērotāko un noderīgāko mācību programmu – gan profesionālajai un personiskajai izaugsmei, gan hobijam”.


Mācību centrs BUTS pieaugušo izglītības jomā darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, piedāvājot plašu programmu klāstu profesionālajā pilnveidē, tālākizglītībā un neformālajā izglītībā. Esam uzkrājuši lielu pieredzi, izveidojuši mūsdienīgu materiāli tehnisko bāzi dažādu profesiju apmācībai (enerģētikas, metālapstrādes, būvniecības u.c. nozarēs), izveidojuši sadarbību ar augstas raudzes pasniedzējiem un uzņēmējiem, kas nodrošina mūsu izglītojamajiem plašas prakses iespējas.


Īpašu popularitāti ieguvusi mūsu programma “Profesija 1 dienā”, kas cilvēkiem ar kompetencēm un prasmēm kādā konkrētā jomā ļauj iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību 1 dienas laikā. Saldus filiālē šajā programmā piedāvājām iegūt kvalifikācijas apliecību metinātājiem MIG/MAG/TIG/MMA, lietvežiem, grāmatvežiem, šuvējiem, aprūpētājiem.


Šovasar papildus jau iecienītajām mācību programmām – datorzinības, valodas, grāmatvedība, darba aizsardzība un ugunsdrošība, metālapstrāde, pašgājējmašīnu vadīšana, masāžas pamati, ēdināšana un viesmīlība, šūšana un projektu vadība,  piedāvāsim arī jaunus kursus: datorzinību tehniķis, elektromontieris un skaistumkopšanas speciālists. Tāpat BUTS Saldus filiāle piedāvās arboristu un dārza speciālistu konsultācijas, picu un uzkodu meistarklases, jogas apmācību, dažādu valodu tematiskos vakarus un daudz ko citu.


Aktuālā informācija pieejama BUTS Saldus filiāles profilā Facebook, kā arī mājaslapā www.buts.lv,  sadaļā “Saldus filiāle”.


Mācību centrs “BUTS” ir lielākā privātā mācību iestāde Latvijā: ar gandrīz 20 filiālēm visos Latvijas reģionos, vairāk nekā 200 mācību programmām, mācību vidi tiešsaistē, klātienē un e-studijās. Ik gadu “BUTS” mācībās piedalās ap 15 tūkst. dalībnieku.

 

Inta Jambikova, BUTS Saldus filiāles vadītāja

T.: 27898015

E-pasts: saldus@buts.lvatpakaļ