background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs BUTS atsāk bezdarbnieku apmācību klātienē
hot

Mācību centrs BUTS atsāk bezdarbnieku apmācību klātienē

01.04.2022

Mācību centrs BUTS no aprīļa pilnā apjomā atsāk bezdarbnieku apmācību klātienē, līdztekus tam vairāku neformālās izglītības programmu mācības notiks attālināti. Ar NVA izdotajiem kuponiem bezdarbnieki bez maksas mūsu filiālēs var apgūt gan tālākizglītības, gan pilnveides, gan neformālās programmas.

Reģistrētiem bezdarbniekiem tiek izsniegti NVA apmācību kuponi, kas ļauj bez maksas apgūt dažādas profesijas un prasmes. Ikviens bezdarbnieks var izvēlēties vairākas programmas – vienu no tālākizglītības, no pilnveides un no neformālās izglītības (valsts valoda, svešvalodas un datorzinības) programmu klāsta.

Sekmīgi pabeidzot mācības, tiek izsniegts izglītību apliecinošs dokuments, kas paver plašas iespējas darba tirgū. Mācību laikā dalībniekiem tiek maksāta stipendija – 5 eiro dienā, kā arī mobilitātes pabalsts, ja attālums no deklarētās dzīvesvietas līdz mācību norises vietai pārsniedz 15 km. Mācību ilgums ir no pusotra mēneša līdz pusgadam, mācību laiki ir dažādi – laika posmā no 8:00-18:00. 

Mācību centrs BUTS jau vairākus gadu desmitus organizē apmācības cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ palikuši bez darba un vēlas apgūt jaunu profesiju un pilnveidot savas prasmes. Šajā laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi, izveidojuši mūsdienīgu materiāli tehnisko bāzi dažādu profesiju apmācībai (enerģētikas, metālapstrādes, būvniecības u.c. nozarēs), izveidojuši sadarbību ar augstas raudzes pasniedzējiem un uzņēmējiem, kas nodrošina mūsu izglītojamajiem plašas prakses iespējas.


Mūsu piedāvātās izglītības programmas: lokmetinātājs TIG, MIG, MAG, rokaslokmetinātājs MMA, elektromontieris un elektrotehniķis, loģistikas darbinieks, aprūpētājs, projektu vadība, mazā biznesa organizēšana, valsts valoda, angļu un krievu valoda, datorzinības ar un bez priekšzināšanām, datorprasmes grāmatvedībā, digitālais mārketings u.c.


Tā ir lieliska iespēja apgūt jaunu profesiju un prasmes, palielināt savu konkurētspēju darba tirgū un iekļauties mainīgajos tirgus apstākļos. Ja ir vajadzīga konsultācija par izglītības programmām vai pieteikšanās kārtību, zvaniet vai rakstiet mums, mēs ar prieku palīdzēsim.


Papildus informācija:
tālr. 27898005
e-pasts: zanete@buts.lv

atpakaļ