background
Aktualitātesarrow
Automobiļu krāsošanas tehnikas meistari! Automobiļu krāsošanas tehnikas meistari! Automobiļu krāsošanas tehnikas meistari! Automobiļu krāsošanas tehnikas meistari!

Automobiļu krāsošanas tehnikas meistari!

15.12.2014

Decembra pirmā puse mācību centra „BUTS” Autoremonta nodaļā iezīmējās ar īpašu prieku, jo neformālās izglītības programmas „Automobiļu krāsošanas tehnoloģija” apguves rezultātā, 5 izglītojamie ne tikai guva specifiskas zināšanas un profesionālas iemaņas, bet arī nostabilizēja esošās darba pozīcijas un paplašināja iespējas perspektīvā.

Mācību centra „BUTS” Autoremonta nodaļas vadītāja Aiga Spule vēlas atzinīgi novērtēt izglītojamo veikumu, novēlot savā turpmākajā profesionālajā dzīvē nebaidīties no izaicinājumiem un rast jaunus izglītības risinājumus savas profesionālās dzīves pilnveidošanā.
Paldies par attieksmi, neatlaidību un zinātkāri:
Eduardam Ribakovam;
Gundaram Jarnam;
Jānim Ābelei;
Mārtiņam Golovatjukam;
Mārtiņam Misjūnam.
„Esmu pārliecināta, ka izglītības guvums veicinās Jūsu darba spējas, kvalitāti un turpmākās iespējas, rodot aizvien kvalitatīvus un inovatīvus risinājumus automobiļu krāsošanas tehnoloģijā! To pierāda Jūsu degsme un zinātkāre izglītības procesā. Novēlu Jums nerimstošu darba sparu un entuziasmu, kas būs Jūsu dzinējspēks pretī izaugsmei, jo pats svarīgākais Jums jau ir –zināšanas un praktiskās iemaņas!” priecājas Autoremonta nodaļas vadītāja Aiga. 

Izglītojamie mācību centra „BUTS” pedagoga Andra Lagzdiņa vadībā apguva automobiļu krāsošanas tehnoloģiju tādās specifikās kā: krāsu mācība; palīgmateriāli, auto krāsošanas iekārtas un instrumenti; auto krāsošanas metodes; automobiļu dizains. Apmācību process ritēja dinamiski un bez šķēršļiem, visi izglītojamie spēja raiti izsekot līdzi mācību gaitai, nepieciešamības gadījumā individuāli saņemot atbildes vai ieteikumus uz sev interesējošiem jautājumiem. Jāatzīmē, ka sadarbībā ar SIA „8 auto”, izglītojamiem bija lieliska iespēja teorētiskās zināšanas nostiprināt un pilnveidot „8 auto” autoservisa krāsošanas kamerā, kas ir unikāla iespēja un būtisks apmācību etaps.

Pateicoties pedagoga attieksmei un ieguldījumam izglītības procesā, izglītojamie ne tikai spēj precīzi novērtēt krāsas pārklājuma kvalitāti un veikt transportlīdzekļa sagatavošanas darbus krāsošanai, bet arī izmantot specifiskas krāsošanas iekārtas, instrumentus, palīgierīces un pat metodes! Tas nozīmē, ka izglītojamie apguvuši iemaņas pielietot mākslinieciskā dizaina elementus, kā arī uzklāt krāsu „mitrs uz mitra”, divslāņu un trīsslāņu, kā arī speciālās piekrāsošanas principu sistēmās. 


atpakaļ