background
Aktualitātesarrow
Mācību centra “BUTS” Bauskas filiāle radusi jaunas un vēl pieejamākas telpas!

Mācību centra “BUTS” Bauskas filiāle radusi jaunas un vēl pieejamākas telpas!

18.08.2021

Bauskas rajona lielākais mācību centrs jaunu mājvietu radis Bauskā, Kalna ielā 8/1. Mācību centra “BUTS” Bauskas filiāles telpas kļuvušas ne tikai vēl skaistākas, plašākas un gaišākas, bet arī ikvienam pieejamas. Proti, esam pamatīgi piedomājuši pie tā, lai mācību centru bez problēmām būtu iespējams apmeklēt arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Tāpat jaunās telpas tagad ļauj veidot dažādus radošus kursus, kas agrāk nebija iespējams. Arī lokācija ir lieliska, un filiāle atrodas Bauskas sirdī – Rātslaukumā. Tur pat ir arī liela un ērta autostāvvieta un autobusa pietura.

Šobrīd Butā mācās 115 cilvēki, un visplašāk pārstāvētas ir šuvēja, grāmatvedības un metināšanas apmācības. Šogad, līdz jūlija izskaņai, mācības pabeiguši gandrīz 150 cilvēki, taču gada laikā kādu no kursiem absolvē vidēji 300 interesenti. Arī šajā laika griezumā vispieprasītākie bijuši šuvēja, grāmatvedības, metināšanas, kā arī manikīra kursi. Tiem pievienojas arī mazo apliecību veidi: autoiekrāvēji, elektrodrošība, darbs augstumā.

Mācību centrā, ja konkrētā izglītības programma to ļauj, mācības klātienē un tiešsaistē var apgūt ikviens interesents bez vecuma ierobežojumiem. Turklāt kursu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc ikviens noteikti spēs atrast sev tīkamāko!

Lai gan Bauskas filiāles jaunās telpas no jūlija izskaņas jau ir atvērtas, informācija par oficiālo atklāšanas datumu sekos. 

Mācību centrs „BUTS” ir vadošā profesionālās tālākizglītības iestāde Latvijā, kas dibināta 1991. gadā. Tā galvenie darbības virzieni ir formālās un neformālās izglītības pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un fiziskām personām, kā arī korporatīvā apmācība. Bauskas filiāle ir viena no pieredzes bagātākajām, un darbojas no 1995. gada. 

Uz tikšanos!

Mācību centrs “BUTS”
atpakaļ