background
Aktualitātesarrow
Organizēts spēks Mērķu sasniegšanai – biedrība!

Organizēts spēks Mērķu sasniegšanai – biedrība!

17.05.2021

Vai Tevi nodarbina kāda svarīga ideja un vēlme sasniegt sabiedrībai un sev nozīmīgus mērķus? Vēlies apvienot aktīvos domubiedrus un koordinēt kopīgu darbu? Internetā pieejamā informācija par biedrību dibināšanu ir novecojusi un likumu interpretācija sarežģīta?

Uz jautājumiem par biedrības dibināšanas praktiskajiem un juridiskajiem aspektiem Jums atbildēs jau ilgstoši pastāvošas biedrības dibinātāja ar praktisku pieredzi un zināšanām. 

Semināru vadīs Anda Vītola, kas savas sabiedriskā labuma biedrības “Mini SD” septiņos pastāvēšanas gados realizējusi vairākus projektus ar finanšu piesaisti, tādējādi veicinot sava novada iedzīvotāju labklājības līmeni, iesaistot veselīga dzīvesveida aktivitātēs dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Semināra laikā lektore Tev sniegs praktiskus padomus par biedrības attīstības posmiem, biedru piesaisti un organizācijas vadību, zināšanas kā organizēt grāmatvedību. Iegūsi pieredzē balstītus padomus, kā izveidot projekta komandu un motivēt to kopīga biedrības mērķa sasniegšanai. Uzzināsi kā piesaistīt finansējumu, veidot projekta pieteikumus un atrast sadarbības partnerus. 

Seminārs notiks 19.06.2021. ZOOM platformā no plkst.09:30-15:00 

Aicinām ikvienu interesentu neatkarīgi no atrašanās vietas pieteikties!
Piesakies zvanot 27898036, 26642717atpakaļ