background
Aktualitātesarrow
Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi! Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi!

Krāsaini, jo krāsaini.. Aerogrāfijas darbi!

15.10.2014

„Koki sākuši pielaikot rudeni. Debess glazūra lapotnē spīd. Peļķu pelēkā emaljā, saulrietā, Lapu krāsainie tauriņi krīt..”

Ar šīm Kornēlijas Apškrūmas dzejas rindām iesākam šo stāstu. Vairumam kolēģu, skatoties pie loga rūts esošos lietus pilienus, sākotnēji šķita, ka stāsts būs par apmācībām apkures jomā. Tomēr, nē!

Rudens ir brīnišķīgs laiks – krāsains, daudzveidīgs... Tā skaisto devumu mūsu Latvijas dabai brauc aplūkot dažādu tautu pārstāvji. Mēs lepojamies ar to! Un mēs lepojamies arīdzan ar to, ka pie mums apgūt meistarstiķus aerogrāfijā - attēla izveidošanā uz visdažādākajām virsmām ar šķidru vai pulverveida krāsvielu šajā krāsainajā laikā brauc mācīties interesenti no citām valstīm. 


Mayma Pushkareva, Jūlija Božko un Gunvaldis Pļavnieks.. brīnišķīgie, talantīgie izglītojamie izmantoja piedāvāto iespēju mūsu pedagoga Māra Pubuļa vadībā apgūt aerogrāfijas meistarstiķus. 

Viens no Maymas radītiem darbiem tai sekos gan mājupceļā uz Krieviju, gan pie ikviena cita, tālāka viņas ceļojuma, jo iegūtās aerogrāfijas prasmes tika pielietotas apgleznojot ceļojuma somu. Līdz ar to priekšstati par to, ka aerogrāfija ir piemērota un izmantojama tikai uz automašīnām, zūd. 

Mayma ir ļoti gandarīta par šo iespēju, par sasniegto rezultātu, par pedagoga Māra uzmanību un sniegtām zināšanām, kā arī grupas biedru atsaucību!


Savukārt Jūlija mācību procesā radītos darbus eksponēs vīra kunga autoservisā. Varam tikai minēt, bet tā vien liekas, ka Jūlijas talants un prasmes tiks izmantotas un sekos brīnišķīgs piedāvājums automašīnu apgleznošanā. Prieks par to!


Gunvaldis Pļavnieks bija viens no pieredzējušākiem šīs grupas izglītojamiem. Atkārtoti mācoties mūsu mācību centrā, Gunvaldis ir guvis vēl lielāku pārliecību par savu talantu, šajā gadījumā - par mākslinieka talantu, kas rezultējās tik tiešām lieliskos darbos!


Paldies mūsu lieliskajam četriniekam!


Par krāsaino rudeni un šajā laikā radītiem darbiem sajūsmināti stāstīja

mācību centra „BUTS”

Autoremonta nodaļas darbinieki
atpakaļ