background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums” Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums” Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums” Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums” Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums”

Mācību centra „BUTS” dalība „ZinīBums”

02.09.2014

Par godu jaunā zinību gada sākumam, mācību centrs „BUTS” „ZinīBums” pasākuma ietvaros gan muzikāli, gan ar dažādām atrakcijām priecēja kā mazos jelgavniekus, tā arī viņu vecākus un citus interesentus.

Pasākums „ZinīBums” norisinājās Jelgavā, Raiņa parkā, kur sākot jau no plkst. 14:00 valdīja rosība, līksme un mazo pilsētnieku prieka čalas. „ZinīBums” pasākumu atklāja mācību centra „BUTS” muzikālā grupa, kura piecu cilvēku sastāvā atskaņoja vairākus pasaulē plaši pazīstamus skaņdarbus un novēlēja veiksmi, izturību un mācīties sparu arī jaunajā zinību gadā.

 

Līdz pat vakaram bērniem, jauniešiem un citiem interesentiem bija iespēja piedalīties mācību centra „BUTS” atrakcijās, kuras iemūžinātas priekpilnos momentuzņēmumos. Mācību centrs „BUTS” gādāja, lai pasākuma apmeklētāji varētu pārbaudīt kā savas zināšanas, tā arī precizitāti, atjautību un radošumu.

 

Ja arī Tu apmeklēji pasākumu – ieskaties bilžu galerijā!atpakaļ