background
Aktualitātesarrow
Klientu labie vārdi silda sirdi un dod enerģiju!

Klientu labie vārdi silda sirdi un dod enerģiju!

03.11.2020

Mācību centra BUTS E - studijās mācības pabeidza grupa “Google Adwords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija ”. Šajā programmā no izglītojamiem saņēmām ļoti daudz labus vārdus par mūsu lielisko pasniedzēju ROBERTU GRĪGU.

“Fantastiski noderīgs un informācijas pilns kurss. Roberta Grīga ir savas jomas profesionālis. Pamatlietas tika izskaidrotas ļoti skaidri un sīki. Papildus tika dots ļoti liels informācijas apjoms tiem, kuri vēlējās konkrēto tēmu lasīt pastāvīgi. Iegūtās zināšanas šobrīd jau pielietoju dzīvē un esmu izveidojusi pāris veiksmīgas reklāmas savam biznesam. Veidoju tās, kā mācību uzdevumu, bet sanāca tik labi, ka atstāju strādājam.

Priecājos, ka izvēlējos tieši mācību centru BUTS (man bija iespēja mācīties arī citur). BUTS izvēlējos dēļ pasniedzējas - likās, ka reāls, nozarē strādājošs cilvēks varētu sniegt vairāk. Nekļūdījos. Ar iegūtajām prasmēm un zināšanām esmu ļoti apmierināta.” Edīte Klīdzēja


“Šis kurss bija ļoti aizraujošs un informācijas bagāts. Roberta Grīga prot lieliski pasniegt un izskaidrot lietas vienkārši, saprotami. Reizēm pat šķita, ka nav reāli, ka es visu šo saprotu, jo iesāku absolūti bez nekādām iepriekšējām zināšanām un priekšstatiem par šo jomu. Paldies par iespēju mācīties pie augsti kvalificētas profesionāles!” Evija Feldentāle.


“Runājot par šo kursu, uzskatu, ka tas bija tiešām ļoti interesants un noderīgs. Esmu uzzinājusi daudz jauna par digitālo mārketingu, kā arī liels pluss ir tas, ka informācija, kura pati par sevi nav ļoti viegli uztverama, tika pasniegta saprotamā valodā - par šo milzīgs paldies pasniedzējai Robertai Grīgai. Pasniedzēja mēģināja uzturēt nepārtrauktu komunikāciju ar mums - atbildes uz interesējošiem jautājumiem tika sniegtas ne tikai lekciju laikā, bet arī ārpus tām. Paldies Robertai Grīgai un mācību centram BUTS par iegūtajām zināšanām!” sacīja Viktorija Baturo.


Paldies kursantiem par jaukajiem vārdiem. Tie silda mums sirdi un dod enerģiju!

Vairāk par programmu skatīt "Google AdWords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija"atpakaļ