background
Aktualitātesarrow
Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī! Skroderdienas Ventspilī!

Skroderdienas Ventspilī!

15.08.2014

„Radošas, darba, prieka un smaidu pārpilnas šuvēju apmācības! Ar pārsteidzošu rezultātu!” sajūsmināti stāsta Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa „Jāatzīmē, ka izglītojamo dāmu vidū, zināšanas apguva arī kungs”.

Atbilstoši vasaras laikam, apmācību gaitā izstrādātie tērpi tapa ļoti oriģināli un krāsaini, tomēr tas prasīja ne mazums pūļu. Pasniedzēja Santa Dalbe, kura ir māksliniece un vada nodarbības arī Bērnu mākslas skolā, ir ļoti pieredzējusi un prasīga, tādēļ izglītojamo apmācība aprīkotā klasē ar šujmašīnām, overlokiem un citiem, šūšanai nepieciešamajiem instrumentiem aizritēja intensīvi darbojoties, lai panāktu pasniedzējas skatījumā vēlamo rezultātu.


Pasniedzējai daloties pieredzē, papildus šuvēja arodam nepieciešamām zināšanām un prasmēm, dāmas ieguva vērtīgas zināšanas arī rotaslietu izgatavošanā, tērpu apdrukā ar ornamentiem un izšūšanā. Paldies viņai par lieliski paveikto darbu!

 

Esam priecīgi par rezultātu un par smaidu jauno šuvēju sejās!    

Filiāles vadītāja: Sandra Strazdiņa
Tālrunis: 29161907


atpakaļ