background
Aktualitātesarrow
Iegūsti kvalifikāciju un saņem finansiālu atbalstu!

Iegūsti kvalifikāciju un saņem finansiālu atbalstu!

10.09.2020

Esi kompetents kādā jomā, bet Tev nav dokumenta, kas to pierāda? Nāc uz mācību centru BUTS, piesakies eksāmenam, iegūsti profesionālās kvalifikācijas apliecību 1 dienas laikā un saņem būtisku finansiālu atbalstu!

Atbilstoši Latvijas Republikas normatīviem aktiem, mācību centrs „BUTS” ir deleģēts kā Profesionālās kompetences novērtēšanas institūcija veikt ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanu un izsniegt izglītību apliecinošu dokumentu. 

Strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam (arī strādājošajiem pensionāriem), jaunajiem vecākiem, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un darba attiecībās, kā arī reģistrētajiem bezdarbniekiem, kuri ir nokārtojuši profesionālās kvalifikācijas eksāmenu ir iespējams saņemt izdevumu kompensāciju 90% vai 100 % apmērā no ES fonda un valsts budžeta līdzekļiem, iesniedzot IESNIEGUMU VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūrā) vai NVA (Nodarbinātības valsts aģentūrā) par ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas izmaksu kompensēšanu.

Vairāk lasīt "Profesija 1 dienas laikā"


atpakaļ