background
Aktualitātesarrow
Mācībām pieaugušajiem 4. kārtā BUTS Valmieras filiāle apmācīja 127 strādājošos Mācībām pieaugušajiem 4. kārtā BUTS Valmieras filiāle apmācīja 127 strādājošos

Mācībām pieaugušajiem 4. kārtā BUTS Valmieras filiāle apmācīja 127 strādājošos

08.07.2020

No pērnā gada augusta līdz šī gada jūnija vidum BUTS Valmieras filiāle cītīgi strādāja apmācot vairāk kā 15 grupas, kas mācījās ES fondu līdzfinansētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Izglītojamie apguva formālās un neformālās izglītības programmas tādas kā Datu analīze un pārskatu sagatavošana, Auto un elektrokrāvēja operators, Krūmgrieža motorzāģa operators, Koka izstrādājumu dizains un restaurācija, Latviskā arhitektūra, interjers un ainava lauku tūrisma uzņēmējiem,  Ēdināšanas uzņēmuma ražošanas dokumentācijas vadlīnijas un tā izveide, Šūšanas iekārtu operators, Lokmetinātājs metināšanā (MIG) un Loģistikas darbinieks. 

Savu izlaidumu sagaidīja arī 5 lokmetinātāji. Kvalifikācijas eksāmena komisijas locekļi gandrīz vai ar lupu izpētīja katru metinājuma šuvi un atzina, ka darbs bija paveikts izcili. Par to liecināja arī eksāmena labās atzīmes. Divi izglītojamie kvalifikācijas eksāmenā saņēma – deviņas balles, divi – astoņas balles un viens – septiņas balles.

Jūnija vidū eksāmenu kārtoja jau pēdējā mācību grupa no mācībām pieaugušajiem 4.kārtas. Nu Vidzemes pusē būs par 11 loģistikas darbiniekiem vairāk. Mums ir liels prieks arī par šo izcilnieku grupu. Astoņi izglītojamie kvalifikācijas eksāmenā saņēma – 10 balles. Kvalifikācijas eksāmena komisijas locekļi, kuri ir sava aroda meistari ar daudzu gadu pieredzi, bija gatavi jaunos loģistikas speciālistus ņemt pie sevis darbā.
Mācību centra BUTS Valmieras filiālē ir noslēgusies ES fondu līdzfinansētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārta, taču jau gatavojamies 5.kārtai, kurai varēs pieteikties jau augustā!

JAUNUMI! 

  1. Šajā projektā izglītoties par ES fondu un valsts līdzekļiem varēs ikviens nodarbinātais 2 reizes. 
  2. Projekta īstenošanas laiks tiek pagarināts par gadu - līdz 2023. gada 31.decembrim.

Sīkāku informāciju par pieteikšanās laikiem un programmām varēsiet atrast mūsu mājas lapā "Apmācība strādājošajiem" vai sazinoties ar BUTS Valmieras filiāli pa tālr. 25600844 atpakaļ