background
Aktualitātesarrow
Apgūsti KNX pamatzināšanu kursu, iegūsti STARPTAUTISKI ATZĪTU SERTIFIKĀTU un paaugstini savu konkurētspēju darba tirgū! Apgūsti KNX pamatzināšanu kursu, iegūsti STARPTAUTISKI ATZĪTU SERTIFIKĀTU un paaugstini savu konkurētspēju darba tirgū! Apgūsti KNX pamatzināšanu kursu, iegūsti STARPTAUTISKI ATZĪTU SERTIFIKĀTU un paaugstini savu konkurētspēju darba tirgū!

Apgūsti KNX pamatzināšanu kursu, iegūsti STARPTAUTISKI ATZĪTU SERTIFIKĀTU un paaugstini savu konkurētspēju darba tirgū!

10.06.2020

Latvijā KNX sistēmas (“GUDRĀS MĀJAS”, VIEDĀS ELEKTROIERĪCES u.c.) nav vairs retums, tomēr sagatavotu speciālistu nav daudz un pieprasījums pēc tiem tikai pieaug. Lai veiktu kvalitatīvu sistēmas uzstādīšanu un apkopi, nepieciešamas padziļinātas zināšanas.

Mācību centrs BUTS ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ir tiesīgs izsniegt STARPTAUTISKI ATZĪTU KNX SERTIFIKĀTU sadarbībā ar KNX Partner. Savukārt topošais speciālists iegūstot šo SERTIFIKĀTU spēs pārvaldīt dzīvojamo, saimniecisko un industriālo ēku klimatu, funkcijas un sekmīgi varēs konkurēt darba tirgū, strādājot Eiropas Savienības valstīs un citur pasaulē.
Kursa laikā tiks apgūta montāžas tehnoloģija, iekārtu uzstādīšana, programmas apguve un praktiskā programmēšana no sākuma līdz nodošanai pasūtītājam. Teorētiskajā daļā uzzināsiet kā radās un kas ir KNX, iemācīsieties programmatūras uzbūves pamatus, testēšanu un kļūdu atrašanu.

Vairāk par kursu un PIETEIKŠANĀS: "KNX pamatzināšanu kurss"

Kursu vadīs: enerģētiķis, automātikas inženieris Valdis Āriņš
Kursa sākums: 16. jūnijs
Kursa ilgums: 30 stundas (4 dienas no plkst. 9:00 - 15:00 un 1 diena sertifikācija)
Dalības maksa: 500 EUR
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 125

Ja kādi jaut. droši zvani  pa tālr. 27841909 vai e-pasta: izaugsme@buts.lv


atpakaļ