background
Aktualitātesarrow
Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas

Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas

22.05.2020

No pērnā gada augusta beigam līdz pat šī gada maija vidum mācību centra "Buts" Valmieras filiālē notika profesionālais apmācības kurss "Sūšanas iekārtu operators ". Kursantes šo profesiju apguva ES fondu līdzfinansētā projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros. Apmācības notika gan teorētisku lekciju, gan praktisku mācību veidā. Teoriju un praktiskās iemaņas izglītojamie apgūva pie mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem Dzintras Štrāles un Zintas Irbes.

Šonedēļ, ievērojot visus drošības pasākumus 14 absolventes kārtoja ŠUVĒJAS kvalifikācijas eksāmenu, kas sastāvēja no rakstveida teorētisko zināšanu pārbaudes un praktiskā uzdevuma. Kvalifikācijas eksāmena darbus vērtēja eksaminācijas komisija ar tās priekšsēdētāju Evitu Specianu priekšgalā. Augstākais vērtējums kvalifikācijas eksāmenā – 10 balles. Šādu vērtējumu kvalifikācijas eksāmenā saņēma 4 meitenes. Savukārt 9 balles saņēma 3 šuvējas un 8 balles – 6 šuvējas. Eksāmenu rezultāti liecina par meiteņu lieliskām kompetencēm, kuras ir iegūtas mācoties mūsu skolā. Apsveicam un novēlam meitenēm neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt attīstīties tālāk!
Pieredzējusī tērpu darinātāja Dzintra Štrāle atzīst, ka bija ļoti patīkami dalīties savās zināšanās ar mācību centra „BUTS” audzēknēm, jo viņas visas bija radošas, zinātkāras un ieintersētas. Bet pats galvenais, varošas! Absolventes izšuva tērpus ne tikai sev, bet arī sev mīļajiem cilvēkiem, kā arī apguva citas iemaņas (mašīnizšūšanu, segu šūšanu utt.). Fotogalerijā meitenes dalījās ar paveikto.

Ja arī Tev ir reāla interese par šūšanu, tad izvēlies interesējošo kursu un piesakies! Skatīt "Šūto izstrādājumu izgatavošana" #MācībasPieaugušajiem #ESfondi

atpakaļ