background
Aktualitātesarrow
Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs” Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs” Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs” Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs”

Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs”

11.03.2020

Sātīgi, garšīgi un ar iedvesmu! Tieši tā savas praktiskās nodarbības ir uzsākusi grupa “Pavāra palīgs” Balvu filiālē. Apmācības tika uzsāktas 4.martā un trīs mēnešu garo programmu turpina 10 izglītojamie.

Pirmie ēdieni ir Itālu tomātu zupa un Franču sīpolu zupa, kuru gatavošanā ar patiesu entuziasmu iesaistījās visi grupas dalībnieki. Mūsu pedagogs Dzidra Sērmūkša ir Latvijas  Amatniecības kameras Pavāra amata meistars ar vairāk kā 30 gadu praktisku darba pieredzi un ēdināšanas uzņēmuma “Valdogs” īpašniece.

Izglītojamie mācās gatavot ne tikai citu valstu un mūsu tradicionālos Latvijas ēdienus, bet arī izmēģina jaunas garšas virtuvē, mācās kā no vienkāršiem produktiem pagatavot sātīgus un gardus ēdienus.

Uz plīts gatavojas Auzu pārslu un zirņu kotletes ar žāvētu gaļu un Siļķu piena zupa, kura garšo kā īsta zivju zupa. Šo zupu ir atzinīgi novērtējis arī mūsu Valsts prezidents Egils Levits savas vizītes laikā Balvos.

Vairāk par programmu: "Pavāra palīgs"


atpakaļ