background
Aktualitātesarrow

Aicinām apmeklēt mācību centra "BUTS" stendu izstādē “Tech Industry 2018” (29.11-01.12.18.)

28.11.2018

Ar prieku paziņojam, ka šogad mācību centrs “BUTS” piedāvā īpašu izaicinājumu un iespēju – METINĀTĀJU KONKURSU "Baltic welders"! Konkursa dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas profesionālās iemaņas. Prasmīgākos uzdevumu veicējus gaida lieliskas balvas no mācību centra “BUTS” un mūsu sadarbības partneriem. Meistarīgākais sava amata pratējs saņems konkursa galveno balvu – metināšanas iekārtu, MIGATRONIC Rallymig161i (MIG/MAG/MMA/TIG)! Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt par apmācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jauno metināšanas un enerģētikas nozares aprīkojumu no mūsu sadarbības partneriem.

Ar prieku paziņojam, ka šogad mācību centrs “BUTS” piedāvā īpašu izaicinājumu un iespēju – METINĀTĀJU KONKURSU "Baltic welders"! Konkursa dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas profesionālās iemaņas. Prasmīgākos uzdevumu veicējus gaida lieliskas balvas no mācību centra “BUTS”  un mūsu sadarbības partneriem. Meistarīgākais sava amata pratējs saņems konkursa galveno balvu – metināšanas iekārtu, MIGATRONIC Rallymig161i (MIG/MAG/MMA/TIG)!

Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt par apmācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jauno metināšanas un enerģētikas nozares aprīkojumu no mūsu sadarbības partneriem.


atpakaļ