background
Aktualitātesarrow
Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē. Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē. Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē. Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē.

Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē.

12.11.2018

Šīgada izcili krāšņais rudens ar lapkriti ir beidzies. Iestājies tumšais, pelēkais Latvijas novembris, ko piejaucējam un darām sirdij siltāku ar sveču liesmām, patriotisko sarkanbaltsarkano krāsu gammu, pēc vasaras smaržojošu tējas tasi, interesantu lasāmvielu un aizraujošām sarunām labā kompānijā. Valmieras filiālē šis laiks atnācis ar cilvēku aktīvu vēlmi mācīties.

Cītīgi un neatlaidīgi  jau no augusta beigām 7 cilvēki apgūst precīzās un prasīgās zinātnes grāmatvedības pamatus.
Klusumu dabā izmanto dārzu mīļotāji. Otrdienas vakaros ap dārznieci Lieni Misteri pulcējas grupa, kas plāno savus sapņu dārzus, lai savienojot ar zināšanām tie taptu par acis un dvēseli priecējošu realitāti.
Sestdienās gluži kā klubiņš sarunās un diskusijās ar skolotājas Gunas Supes viedu palīdzību  un vadību darbojas grupa, kas apgūst bērnu uzraudzības pakalpojumus.
Pagājušajā nedēļā 7 cilvēku grupa mācījās ugunsdrošības pamatus. Apmācības beidzās ar īstenu izaicinājumu – dzēst atklātu liesmu ārvidē, lietojot gan pārklāju, gan dažāda veida ugunsdzēšamos aparātus skolotāja Jura Dreimaņa vadībā.
Tūliņ, tūliņ mācības sāk arī grupas darba aizsardzības jomā un apmācības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 3.kārtas ietvaros.
Sapņosim šajā tumšajā laikā! Sapņi ir šodienas vīzija par nākotni. Tie dod spārnus. Mācības palīdz mūsu sapņiem un sapnīšiem iesākt ceļu uz piepildījumu.
Lai mums visiem sirsnīga un jaukām domām un darbiem pildīta patriotiskā nedēļa un mūsu mīļās Latvijas dzimšanas diena!

Foto: Svētku mēnesis, Grāmatvedes, Daiļdārznieces, Ugunsdrošības praktiskā nodarbībaatpakaļ