background
Aktualitātesarrow

Izglītojoša ekskursija uz SKOLA6

05.11.2018

ESF projekta "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbiniekiem" atbalsta pasākuma "Motivācijas programma darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumi" ietvaros devāmies ekskursijā uz SKOLA6, kur guvām priekšstatu par radošām nodarbinātības iespējām dažāda vecuma, jomu un līmeņa speciālistiem.

SKOLA6 mērķis ir izveidot un uzturēt šo vietu dažādu radošo, kultūras un digitālo industriju pārstāvju apvienošanai, lai veicinātu kultūrizglītojošo procesu Cēsu novadā, t.sk., uzņēmējdarbības, kultūras un inovāciju sekmēšana. Grupas dalībnieki iepazinās ar aktuālo cenrādi dažādiem centra pakalpojumiem, iekšējās kārtības rakstītajiem un savstarpēji akceptētajiem noteikumiem, kā arī paviesojās vairākās darbnīcu telpās un apskatīja jau gatavos izstrādājumus, piem., pirts apmeklēšanas piederumus, rotaslietas, šūtos apģērbus, mākslinieces Baklānes gleznas u.c.


Kursanti uzzināja, ka, maksājot euro 3.68 /m2 dienā, īrniekam tiek nodrošināta darbnīcas telpas, wi-fi, printera, skenera, sapulču telpas, atpūtas zonas u.tml. izmantošana, kā arī telpu uzturēšana, bet euro 55,- /mēnesī maksā nemainīga darba vieta, wi-fi, galds, krēsls, printeris, kopētājs, sapulču telpa, atpūtas zona, tēja, kafija u.c.


Radošā vide un cilvēki piesaista potenciālos īrniekus, tādēļ jau tuvākajā laikā centrs paplašināsies un tiks atvērtas jaunas telpas Palasta ielā 15, Cēsīs.


Dalībnieki tika uzaicināti 8. novembrī nodibinājuma telpās apmeklēt publisko pasākumo “Publiskās runas kvalitatīvās sastāvdaļas”. Grupas dalībnieki šo apmeklējumu atzina kā ieguvumu un lielu pārsteigumu sev un pozitīvi novērtēja Līgas aizrautīgo stāstījumu. Par lielāko atklājumu kursanti uzskatīja SIA “Trimpus” alus ražotnes esamību centra telpās.atpakaļ