background
Aktualitātesarrow

SEMINĀRI SEPTEMBRĪ: "Laika, naudas un enerģijas menedžments" un “Zīmēšana ar hennu”

28.08.2018

Mācību centra “BUTS” Jēkabpils filiāle aicina pieteikties aktuāliem un daudzpusīgiem semināriem!

"Laika, naudas un enerģijas menedžments"

Piedalies un izproti, kādi dzīves principi jāievēro, lai vienmēr pietiktu laika un enerģijas savu sapņu īstenošanai.

Semināra norises laiks: 28.septembris (8 stundas)

Programma:
  •  Laika, enerģijas un naudas mijsakarības:
Kāpēc mums pietrūkst laika, enerģija un nauda, lai īstenotu savus sapņus? Kur, kā un kāpēc tie pazūd (vai nerodas)? Kādi ir cilvēciskās enerģijas rašanās un nezūdamības likumi? Kas mums visvairāk noņem enerģiju un kāpēc?
 
  • Prioritātes un mērķi:
Kā noteikt prioritātes? Kā pareizi definēt mērķus? Kā uzvesties ceļā uz nostraustajiem mērķiem, lai tos patiešām sasniegtu? Cik būtiska ir rakstura, motivācijas un attieksmes loma mērķu sasniegšanā? Un vai nospraustie mērķi tiešām ir manējie?

  • Aktivitāte un produktivitāte:
Kā maksimāli produktīvi izmantot esošo laiku, kas pilnīgi visiem cilvēkiem uz pasaules ir vienāds (24 stundas diennaktī)? Ko nozīmē produktīvs darbs un kvalitatīvs darba laiks – darba laika summa vai laika periodi, kurā spējam fokusēt enerģiju darbam? Kā to iemācīties?

  • SAdarbība un KOPdarbība:
Efektīvas sadarbības un kopdarbības priekšnoteikumi. Komandas iekšējā enerģētika un spēks. Līderības un komandas iekšējās kultūras loma kopdarbībā un komandas kopējā veiktspējā.

  • Panākumu vispārējā pamatformula
21.gadsimta kritiskās prasmes. Kāpēc daži cilvēki ir “veiksminieki” un “bagātnieki”, bet citi nē – kas to nosaka?Adizes metodoloģija kā panākumu atslēga personīgajā dzīvē, ģimenē, uzņēmumā, iestādē, organizācijā vai valstī.

Pasākuma vadītāja:  projektu vadītāja ar 18 gadu praktiskās projektu vadības pieredzi, lina dizaina izstrādājumu uzņēmuma SIA "ArGaumi" radītāja un vadītāja, ceļošanas entuziaste un Latgales patriote Marika Rudzīte-Griķe“Zīmēšana ar hennu”


Semināra norises laiks: 20.septembris (8 stundas)


Hennas māksla ir sena un sastopama dažādās kultūrās. Latvijā šī ķermeņa izdaiļošanas metode popularitāti guvusi, pateicoties dažādiem vasaras festivāliem un pasākumiem, kā arī ceļotājiem, kuri ārvalstīs gūto pieredzi atveduši arī līdz ziemeļiem. Hennas zīmējumu māksla nav sarežģīta. Kā jebkura prasme, tā prasa pacietību un treniņu, bet īsā laika periodā ikvienas var iemācīties radīt gaistošus, bet skaistus ornamentus, ziedu vītnes un simbolu virknējumus.


Hennas zīmējums ir lieliska izklaide dažādos pasākumos un draugu lokā, rota, kura nenosūbē un izpausmes veids, kura līnijā varam ielikt viens sev zināmu noslēpumu. 


Seminārā apgūsiet:

  • Kas ir henna? Hennas vēsture, tās kvalitāte;
  • Henna, tās ietekme uz veselību. Hennas zīmējumi dažādās ķermeņa daļās;
  • Hennas pastas sagatavošana. Ādas apstrāde un sagatavošana pirms zīmēšanas;
  • Zīmējumu uzklāšana uz ādas un dažādas tās uzklāšanas tehnikas. Zīmēšanas stili. Praktiskā zīmēšana.


____________________________

Pieteikšanās un papildu informācija:

Tālrunis: 65236618, 27898040

E-pasts: jekabpils@buts.lvatpakaļ