background
Aktualitātesarrow
Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē

Svēpētās keramikas darbs un māksla Saldus filiālē

27.03.2018

Viss plūst un mainās, bet skaistuma izjūta ir mūžīga. Pavasaris mācību centra “BUTS” saldus filiālē sācies ar praktisku, aktuālu un skaistu programmu: ES fondu un VIAA projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 1. kārtas ietvaros , 11 audzēkņi apguva jaunas prasmes un zināšanas mācību grupā “Keramikas formu izgatavošana”.

Audzēkņiem bija iespēja rast ieskatu svēpētās keramikas darbu tapšanā. Strādāt ar mālu  dažādās tehnikās, pārbaudīt sevi pat strādājot pie podnieka virpas. Pēc cepļa kurināšanas ar patīkamu satraukumu varēja sagaidīt un saņemt pašu veidotos darbiņus par piemiņu no šīm mācībām.

Šobrīd svēpētā keramika kļuvusi īpaši populāra – tā pavieno estētiskās un praktiskās kvalitātes, izdaiļo jebkuru interjeru un ir unikāla.
Ceram, ka mācību programmas dalībnieki apgūtās prasmes izmantos arī turpmāk radot neatkārtojamsus darbus savā – meistara rokrakstā!

Īpašs PALDIES par atsaucību un  jauko sadarbību podniekam Artim Kleinbergam  un Ditai Zagorskai!

Attēlos kursantu darbi tapšanas stadijā un pēc cepļa.


atpakaļ