background
Mācies e-vidē! Mācies pie labākajiem - kļūsti par labāko! Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies e-vidē, tiešsaistē vai klātienē! Mācies tiešsaistē un klātienē! Mācies klātienē vai tiešsaistē!
Loading
Vārda dienas: Dagmāra, Marga, Margita
Loading
Mācību centrs “BUTS” uzsāk kopīgu būvniecības projektu ar “Sakret”
04.03.2021
Mācību centrs “BUTS” uzsāk kopīgu būvniecības projektu ar “Sakret”
Lai rosinātu būvniecības nozarē strādājošos paaugstināt kvalifikāciju darbā ar mūsdienīgiem būvmateriāliem un tehniku, kā arī apgūt jaunu profesiju tiem, kas šobrīd ir bez darba, viens no Baltijas līderiem sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanā AS “Sakret Holdings” ir uzsācis ilgtermiņa sadarbību ar Latvijā vadošo mācību centru “BUTS”.
lasīt vairāk
Ekspertu [LAIV]ā loģistika!
24.02.2021
Ekspertu [LAIV]ā loģistika!
Rīt, 25. februārī plkst. 15.00 mūsu Facebook vietnē jauna sērija tiešsaistes raidījumam Ekspertu [LAIV]ā ar loģistikas ekspertu – Ilgvaru Skrīveru! Ilgvars šobrīd darbojas Liepājas ostas komandā, un viņa profesionālās pieredzes gandrīz 30 gadi veltīti loģistikas, uzņēmējdarbības, valsts sektora darbam muitas kontrolē un arī izglītības jomā, tostarp, kā pasniedzējam Mācību centrā “BUTS”.
lasīt vairāk
3 lietas labas lietas, darba devējiem, grāmatvežiem, personāla speciālistiem!
22.02.2021
3 lietas labas lietas, darba devējiem, grāmatvežiem, personāla speciālistiem!
Klientu plūsmas samazināšanās, ieņēmumu kritums, darbinieku slimības un starp to visu Jūs, Latvijas ekonomikas un labklājības pamats – uzņēmuma vadītājs. Vai esi pārliecināts, ka esi iepazinies ar visām iespējām, kas pieejamas darba devējiem, lai atvieglotu pandēmijas veicināto biznesa stagnāciju vai zaudējumus? Vai pārzini visas likumā noteiktās kārtības kā pārtraukt darba attiecības ar darbinieku? Kādas ir Tavas kā darba devēja tiesības un kā atrisināt strīdus ar darbinieku? Kā organizēt attālināto darbu un kā pieteikt uzņēmumu dīkstāvē? Tā ir tikai daļa no ieguvumiem apmeklējot seminārus!
lasīt vairāk