background
Komunikācija
Mediju treniņšarrowprint
Mediju treniņš

Jūsu ieguvumi:

  • Izpratne žurnālistikā;
  • Veidot mediju attiecības;
  • Veidot vēlamo uzņēmuma (iestādes) atpazīstamību un tēlu.

.. kā kļūt interesantiem mediju acīs, kā nodibināt kontaktus, ko un kā rakstīt ..

Mūsdienu tirgū bez kvalitatīva darba (preces, pakalpojuma) ir nepieciešams, lai par to uzzinātu arī klienti un sadarbības partneri. Mediju telpa ir ērts un ātrs veids, kā uzrunāt interesējošo mērķauditoriju un sniegt tai domāto ziņojumu. Seminārā Jūs gūsiet praktiskus ieteikumus, jaunus risinājumus un idejas, kā veidot noturīgu komunikāciju ar medijiem un kā sagatavot korektu vēstījumu. 

Semināra ilgums: 8 stundas
Iegūstamais dokuments:
Apliecība

Kursa programma:

  • Mediju veidi, Latvijas mediju telpas specifika. Semināra laikā analizējam un iepazīstamies ar informāciju par Latvijas un pasaules mediju telpu, tendencēm informācijas pasniegšanas veidos un mūsdienīgas saskarsmes tehnoloģijām. Semināra laikā iepazīstamies ar dažādu mediju specifiku auditorijas piesaistīšanā un Latvijas mediju tirgu.
PRAKSE: Informācijas sagatavošanas specifika, lai tā uzrunātu mums aktuālo mediju un mērķauditoriju (mūsdienu komunikācija sociālajos tīklos, drukātajā presē, televīzijā, radio).
  • Kas ir interesanti žurnālistam un kā veidot veiksmīgu sadarbību ar medijiem. Ieteikumi un padomi mediju saraksta veidošanā. Praktiski uzdevumi, kas palīdz apgūt tehnikas, kā veidot un uzturēt attiecības ar žurnālistiem un kā veidot paziņojumus medijiem. Ieteikumi un piemēri kā efektīvāk un pārdomātākas veidot attiecības ar tradicionālajiem un interaktīvajiem medijiem. Apmācību laikā uzlabojam prasmes labā valodā formulēt savas domas un viedokli publiskas uzstāšanās laikā jebkurā mediju telpā.
PRAKSE: Atpazīstam medijus, kuriem mēs varētu būt interesanti un kuri varētu būt interesanti mums - sākam veidot savu mediju sarakstu.
  • Komunikācijas noslēpumi ar medijiem. Uzzināsim ikdienā pārbaudītus ieteikumus un praktiski trenēsim prasmes kā „labā” valodā formulēt savas domas un viedokli publiskas uzstāšanās laikā jebkurā mediju telpā.
PRAKSE: Kā sagatavot saistošu preses relīzi? Kā spēt atbildēt uz visgrūtāko žurnālista jautājumu? Kā veidot rezultatīvu komunikāciju mediju telpā?
Pieteikties

Kursa mērķis:

Sniegt izglītojamiem zināšanas un iemaņas veidot pozitīvu komunikāciju ar sev interesējošiem medijiem, veicināt uzņēmuma (iestādes) atpazīstamību. 

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.