background
Floristika un dāvanu saiņošana
Austo mandalu gatavošanaarrowprint
Austo mandalu gatavošana

Jūsu ieguvumi:

Pašgatavota austā mandala būs gan spēka avots, gan talismans, gan brīnišķīgs interjera dekors, gan oriģināla dāvana.


Mandala ir cilvēka iekšējās enerģijas radīšanas tehnika. Austo mandalu izcelsme meklējama gan Tibetā, ar nosaukumu Namkha (nam mkha - debesis, Visums, ēters), gan arī seno indiāņu tradīcijās Meksikā, no kurienes tās arī mūsdienās ir pazīstamas ar nosaukumu Ojo de Dios (Dieva acs). Austās mandalas tika veidotas īpašos rituālos, lai piesaistītu noteiktas dievības labvēlību. Šādas mandalas kā aizsardzības zīme tika gatavotas arī Latvijā – latvieši pina ķistu, ko piesēja pie griestiem tā, lai tas brīvi grieztos, pēc kā varēja secināt, ka telpā ir teicama gaisa cirkulācija un izlīdzināts enerģijas lauks, tāpēc mājiniekiem paredzams ilgs un laimīgs mūžs. Aužot diegu mandalas jeb, kā Tibetas mūki to sauc – aužot Debesis – mēs harmonizējam piecu elementu līdzsvaru mūsu dabā: Uguns, Gaisa, Zemes, Ūdens un Ētera elementu līdzsvaru. Mandalu aušana ir meditatīva nodarbe, kuras laikā atbrīvojas dažādas prāta radītas bailes, šaubas un neirozes.


Nodarbības ilgums - 3 stundas

Nodarbību vada Līga Mellupa (Mg. paed., sertificēta astroloģe, Austo mandalu darbnīcas idejas autore).

Kursa programma:


  • Austo mandalu izcelsme un vēsture Tibetā, seno indiāņu tradīcijās Meksikā. Mandalas kā aizsardzības zīme Latvijā – vēsture un tradīcijas.
  • Krāsu attiecību pamati, krāsu noslēpumi. Krāsu terapija.
  • Mandalas veidošana no dzijas un citi paņēmieni, dzijas tīšanas tehnikas. Izmantojamie materiāli - dažādu krāsu dzija un diegi, bambusa kociņi, to īpašības un izmantošana.
  • Mandala kā dziedinātājs, spēka avots, talismans, savdabīga dāvana un interjera dekors. Mandala kā cilvēka iekšējās enerģijas radīšanas tehnika.


Pielietojamie materiāli: dažādu krāsu dzija un diegi, bambusa kociņi (tiek nodrošināti)
Pieteikties

Kursa mērķis:

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.