WEB risinājumu izstrāde


Mūsdienu dzīve bez interneta nav iedomājama. Internetā var atrast visu. Nelielā laikā posmā ir pieejama plaša informācija no visas pasaules. Internetu lieto dažādu tautību, vecumu, dzimumu, dažādu interešu cilvēki. Te ir virtuāla pasaule, kurā cilvēki dara visu: strādā, atpūšas, mācās, izklaidējas, plāno, meklē, reklamē, tērē un pelna. Te ir bezgalīgas iespējas. Tas ir rīks, ar kura palīdzību var kļūt atpazīstams, var popularizēt savas idejas, var reklamēties un pelnīt naudu. Ir tikai jāsāk. Un jāsāk ar mājas lapas izveidi.

Labai mājas lapai ir jābūt interesantam izskatam un saturam, vienkāršai un ērtai pārlūkošanas sistēmai. Svarīgākais faktors, lai to apmeklētu regulāri, ir aktuāla informācija, un vienkārša pārvaldība, un iespēja izmantot dažādās ierīcēs 

Mācību centrs BUTS speciālisti apmācīs Jūs mājas lapas izveides prasmes, kuras Jūs varēsiet izmantot savai turpmākai darbībai. 


Priekšnosacījumi: Lai veiksmīgi apgūtu šajā kursā sniegtās zināšanas un izveidotu savas prasmes un iemaņas, jums jābūt pamatprasmes darbā ar datoru.


Mācību ilgums: 120 stundas 

Iegūstamais dokuments: Apliecība


Kursa programma:

Noslēguma pārbaudījums.

Kursa mērķis:

Izglītības procesa rezultātā gūt izpratni par mājas lapas izveides pamatprincipiem, kā arī gūt praktiskas iemaņas mājas lapu izveidošanā un uzturēšanā.


Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.


Šobrīd kursu iespējams apgūt šādās Latvijas pilsētās:

Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Tālrunis: 27841909, 27898035, 29531919 Adrese: Lāčplēša iela 125 (200. kab.), Rīga E-pasts: izaugsme@buts.lv
Norises laiks: 24.08.2022

Jūsu ieguvumi: