Socionika kā instruments personāla atlasē un optimizēšanā


Uzņēmuma vadītājs, ieguldot santīmu, grib nopelnīt latu, darbinieks grib saņemt latu, bet strādāt par santīmu! Bet izrādās, ka nauda nemaz nav stimuls visiem darbiniekiem strādāt labāk, vairāk, bieži algas pielikums vai prēmija darbiniekam dod tikai īslaicīgu darba spara un ražīguma pieaugumu. Tie ir izdevumi, kas nenes peļņu darba devējam un darbinieks joprojām nav apmierināts. Tā tiek izniekotas trīs dārgas lietas - nauda, laiks un nervi!

Seminārā stāstīšu par to, kā saprast un novērtēt, kurš tiešām ir labs darbinieks, bet kurš tikai labs cilvēks. Kāda ir motivācija ikvienam no padotajiem, jo kāds strādā dēļ statusa un naudas, cits – savas unikalitātes apliecināšanai, bet trešajam būs svarīgi pierādīt savas profesionālās spējas. Kā iedot katram tieši to, ko viņš vēlās, lai abas puses būtu ieguvēji – trāpīgi motivēts, gandarīts darbinieks un apmierināts darba devējs, kurš nemet naudu vējā.

Seminārs notiks aktīvas, radošas diskusijas veidā un ikvienam būs iespēja uzdot tieši sev aktuālus un interesējošus jautājumus, kā arī dalīties savā pieredzē. Paši uz saviem piemēriem uzreiz varēsiet izprast atbilstošas nemateriālās motivēšanas nozīmību.

Semināra ilgums: 8 stundas 
Izsniedzamais dokuments: Apliecība

Kursa programma:


Kursa mērķis:

Apgūt zināšanas par darbinieka motivātoru noskaidrošanas metodēm, alternatīvās motivēšanas veidiem. Sniegt praktiskus padomus par motivēšanas līdzekļu ietveršanu koplīgumos, darba kārtības noteikumos, novērtēšanas sistēmās un citos ar personālu saistītos dokumentos.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.

Šobrīd kursu iespējams apgūt šādās Latvijas pilsētās:


Jūsu ieguvumi:

Izmantojot Jūsu esošo pieredzi un zināšanas, ar citām „acīm” paraudzīties uz uzņēmuma darbu un saviem darbiniekiem, izpratīsiet iepriekš šķietami maznozīmīgus procesus,  nešaubīgi un nekļūdīgi rīkoties uzņēmuma labā.