Vara cauruļu lodēšana


Varš ir viens no pirmajiem metāliem, ko cilvēce sāka izmantot sadzīves vajadzībām. Taču tā jau tik senā izcelsme nav šķērslis vara pielietošanai dažādās konstrukcijās un ierīcēs arī mūsdienās. Visvairāk vara izstrādājumi ir caurules, jo kā gan citādi, ja tās sekmīgi konkurē ar plastikāta un metālplastikāta ūdens piegādes caurulēm. Turklāt tās pat pēc atsevišķiem parametriem šos izstrādājumus pārspēj.

Vara cauruļvadiem neskādē baktērijas, taukvielas, eļļas u.c. vielas, un uz to sieniņām neveidojas organiski un neorganiski nosēdumi. Vara caurules ir izturīgas pret temperatūras svārstībām (temperatūras diapazons var svārstīties no — 200 līdz +250 grādiem. Tāpat varam ir zems temperatūras izplešanās koeficients. Šīs īpatnības faktiski nodrošina to, ka vara caurulēm nav bīstama ūdens sasalšana tajās.

Vara cauruļu pielietojuma iespējas ir plašas: aukstā un karstā ūdens apgādē, apkures, kondicionēšanas un gāzes padeves sistēmās. Kā samontēt šo sistēmu? Ar kādiem lodēšanas paņēmieniem? Noskaidro apmācību programmā “Vara cauruļu lodēšana”!


Mācību ilgums:
16 stundas
Iegūstamais dokuments:
Apliecība


Kursa programma:

Noslēguma pārbaudījums.

Kursa mērķis:

Izglītības procesa rezultātā iegūt zināšanas un specifiskās prasmes vara cauruļu lodēšanā.


Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.

Šobrīd kursu iespējams apgūt šādās Latvijas pilsētās:

Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa
Tālrunis: 27898016, 27898031 Adrese: Meža iela 7, Rīga E-pasts: metalapstrade@buts.lv
Norises laiks: 18.08.2020

Jūsu ieguvumi: