background
Tu pati to šuvi?! Tu to izdomāji?! Lieliski!!! Esi profesionāls krūmgrieža operators! Nāc pie mums uz dezinfektoru apmācībām! Kļūsti par izcilu auto vadītāju! Augu aizsardzības līdzekļu lietotāj, neatliec nepieciešamās apmācības!
Loading
Vārda dienas: Emma, Lība
Loading
Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas!
26.05.2015
Laba fotogrāfija, tā nav nejaušība – tā ir prasme, talants un zināšanas!
Mācību centra „ BUTS” Madonas filiāle nupat piedzīvojusi vēl vienu izlaidumu. Mācību grupa, kuras sastāvā bija četras atraktīvas dāmas, pasniedzēja Dāvja Veckalniņa vadībā ir apguvušas kursu „ Fotografēšanas pamati” un nu var iepriecināt sevi un savus mīļos, iemūžinot dzīves skaistākos mirkļus profesionāli fotografētās bildēs.
lasīt vairāk
Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā
14.05.2015
Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā "Schneider Electric Elektriķu Čempionātā”
Aprīlī tika noskaidroti Latvijas labākie elektriķi ikgadējā konkursā "Schneider Electric Elektriķu Čempionāts”. Konkursā elektriķu profesionalitāti novērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija mācību centra „BUTS” pedagogs Ainars Knipšis un citi elektriķu apmācības iestāžu pārstāvji, energoefektivitātes profesionāļi un vairāki nozares speciālisti.
lasīt vairāk
Vienmēr glīti nagi un koptas rokas!
13.05.2015
Vienmēr glīti nagi un koptas rokas!
Zināms, ka koptas rokas ir jebkuras sievietes lepnums, tāpēc tuvojoties vasaras sezonai sievietes arvien biežāk izvēlās sevi palutināt ar glītiem nagiem. To novērojām arī mācību centra BUTS Madonas filiālē, kur nupat noslēgušies kursi „Klasiskais manikīrs un gēla nagu pieaudzēšana”. Kursu rezultātā sešas draudzīgas un zinātkāras dāmas ar savām prasmēm varēs iepriecināt ne vien sevi, bet arī apkārtējos.
lasīt vairāk