background
Klāt rudens - atceries par siltumapgādi! BUTS piedalās Uzņēmēju dienās Latgalē! Mācies pie labākajiem - kļūsti par labāko!
Loading
Vārda dienas: Lana, Sergejs, Svetlana
Loading
Izstāde
27.09.2016
Izstāde "Uzņēmēju dienas Latgalē 2016"
Izgājušajā nedēļas nogalē (23.-24.09.16.) mācību centrs „BUTS” aicināja visus interesentus uz “Uzņēmēju dienām Latgalē 2016”. „BUTS” stenda apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar reģionā aktuālo apmācību piedāvājumu, sadraudzēties ar mūsu talismanu – zinību pūci, kā arī iemūžināt mirkļus foto stendā. Informāciju par apmācību iespējām laipni sniedza mācību centra Rēzeknes un Daugavpils filiāļu pārstāvji.
lasīt vairāk
Kvalifikācijas apliecinājums - solis pretīm izaugsmei
15.09.2016
Kvalifikācijas apliecinājums - solis pretīm izaugsmei
Izglītības sistēma Latvijā arvien vēl meklē racionālāko risinājumu, lai sabalansētu pieprasījumu un piedāvājumu izglītības programmu piedāvājumā. Ekonomikas ministrija uzskata, ka viens no līdz 2020. gadam izglītības piedāvājumam sasniedzamajam mērķim ir: Palielināt pieaugušo izglītībā iesaistīto ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaitu , kā arī samazināt bez profesijas esošo jauniešu skaitu , lai profesionālo izglītību izvēlētos vismaz 50 procenti pamatskolu beigušo. Šo jautājumu risināšanā savu artavu dod arī privātās mācību iestādes. Viena no tām atrodas Jēkabpilī - mācību centra "Buts” Jēkabpils filiāles vadītāja,Inese Vilcāne, dalās pieredzē un iespējās.
lasīt vairāk
Diploms vienā dienā
09.09.2016
Diploms vienā dienā
Laikā, kad aktualizēts jautājums par dažādu nozaru izglītības programmu nozīmi un kvalitāti, der atcerēties, ka prasmes un zināšanas apgūstamas un pierādāmas visa mūža garumā. Šī iespēja ir tuvāka nekā varētu šķist. Mācību centrs „BUTS” jau 25 gadus piedāvā plašāko izglītības iespēju klāstu ne tikai galvaspilsētā, bet visā Latvijā. Katra mācību centra filiāle rūpīgi vērtē piedāvāto apmācību klāstu, kvalitāti un lietderību konkrētajā reģionā. Par mācību centra darbību Bauskā un kopumā, kā arī iespēju iegūt savu prasmju apliecinājumu vienas dienas laikā intervijā „Bauskas dzīve” stāsta „BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš.
lasīt vairāk