background
Nāc pie mums uz dezinfektoru apmācībām! Esi profesionāls krūmgrieža operators! Iepazīsties ar aktuālajām elektrodrošības apmācībām! Esi izcils darba drošības speciālists!
Loading
Vārda dienas: Halina, Ilvars, Lauma
Loading
Izmanto lielisku iespēju iekārtot savu darba vidi pašā Jelgavas centrā!
29.06.2015
Izmanto lielisku iespēju iekārtot savu darba vidi pašā Jelgavas centrā!
SIA „BUTS” piedāvā iznomāt telpas, tikko renovētā ēkā, Jelgavā. Nodrošini savu konkurētspēju, izvēloties biroja telpas klientiem viegli pieejamā vietā! Piedāvājumā dažādu izmēru telpas, atbilstoši katra vajadzībām un vēlmēm.
lasīt vairāk
19.06.2015
Viļakas sociālās aprūpes centra darbinieki piedalās seminārā
Lai pilnveidotu savu kvalifikāciju darbā ar klientiem un nodrošinātu atbilstību MK noteikumiem Nr.291 ”Prasības sociālo pakalpojumu sniedzējam”, š.g. 10. jūnijā Viļakas sociālās aprūpes centra darbiniekiem bija iespēja piedalīties mācību centra „BUTS” Gulbenes filiāles organizētājā seminārā „Komunikācijas prasmes un konfliktsituāciju risināšana”.
lasīt vairāk
19.06.2015
Mācību centrs BUTS piedalījās starptautiskā konferencē „Konkurētspējīga un ilgtspējīga profesionālā izglītība – sasniegumi un jauni mērķi”
11. maijā Rīgā notika starptautiska konference „Konkurētspējīga un ilgtspējīga profesionālā izglītība – sasniegumi un jauni mērķi”, ko rīkoja Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un partneri – EUROPEA, Profesionālās izglītības biedrība un Valsts izglītības satura centrs.
lasīt vairāk